banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nejedem :(( - diskuze

22 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak musím odvolat Kutnou Horu ... manžel v mládí studoval vysokou školu, aby měl levne dojizdeni a šaliny.. samozdřejmě ji nedostudoval. Ted konci Mgr.na jine skole a jelikoz studuje nad rámec, přisel nam vcera dopis, ze mame za tento semestr zaplatit 12tis :((Vcera jsem to obrečela. Šetříme jak idioti a pak kvuli jeho blbosti z mládí tohle ... A proto je pro nas Kutná Hora nemožná .. kdyz spocitam ubytovani, naftu, neco se proji apod.,tak jsem na 3tis. Mela jsem je schovane na sraz, ale budu je muset dát na školu.Tolik jsem se na Vás těšila a tolik mě to mrzí
Nic si z toho nedělej já měla jet taky Michal mi řekl že pojedem a pak došel s tím že ten víkend bude dělat tak jsem ubytko zrušila a teď zase došel že asi bude víkend volný,ale ubytko je pryč taky je mi z toho smutno
@Voraba Baru, já to jeste nemam u Kata zrusene .. tak pokud by nevadilo, ze budou holky spat s vami v posteli, tak dej vedet a nejak to spolu domluvime!!!
@elik.kreckuj to je to že já to budu vědět na 100% tak víkend před tím
jee to mě mrzí
to mi j hrozně líto
To je mi moc líto. U nás to vypadá, že taky nepojedeme, protože to bude buď těsně před operací nebo těsně po ní. Ale jistě to nevím.
@Meridene
nic si z toho nedělej, já jsem o tom ani moc neuvažovala, že bysme jeli. Je to pro nás moc složitý. Radši pak zajedu na nějaký menší srazík, tam bude stejně moooc lidíJinak do Brna bych třeba i dorazila
@jana1260 jeee... to by bylo fajn!! Kdyztak dej vědet a ja taky prijedu
@elik.kreckuj tož tak domluvme něco brněnskýho!
@zuzka83 jojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co mi to dělááááááááááááááááááááááššššš??????????? pláču.. já se těšila... teď musíme co nejdřív jet do brna na výlet...
@amalie2011 ani mi nemluv!!!! Tolik jsem se těšila, jak s tebou pokecám!!!!! Jak se konečně potkáme ... a ted - kvuli manželově chybě z mládí budu sedet doma na prdeli a šetřit jak mourovatá. Musim doufat, že nám to aspoň sníží (tu částku).Budu hrozně ráda, pokud se setkáme spolu v Brně!!!!
A neudělali by manžovi splátkový kalendář?Třeba by jste pak mohli dorazit
@tygřímáma to my nechceme :(( Uz tak mame splatku na barak :(( ted se odvolame, za mesic nas vyrozumí znova a pak to musime do 90ti dnu zaplatit .. takze to jsou 4 vyplaty .. z tech to musime nejak vyšolichat
To je mi líto
@mtina aji mě .. ani nevíš jak, Marti
@elik.kreckuj
Ty jo, to nevedel, ze bude platit?No co uz, ono to vzdelani je asi dulezitejsi, ale je to skoda, ze nedojedete.
@zajic nee :(( Nebo spis v te dobe nic takoveho nebylo ... ale ¨kdyz jsekm tu obalku otevřela, tak jsem myslela, ze to semnou šlehne :(( Zkusime se odvolat a budeme doufat, že nam aspon neco slevi .. SNAD!!! Já jsem tak nasraná a zároveň bezmocná :(((
To mě moc ,mrzí.
@zanlena ani mi nemluv, ořvala jsem to jak želva

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

13 %
2 hlasy

87 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 15 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40