banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Moje Anička - diskuze

13 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Hezký den maminky,dnes jsem byla s Aničkou na běžné prohlídce u pediatra. Tak má 7,45 kg a 62 cm. Čekám na každý její centimetr a nejde a nejde. No, tak se smiřuji a smiřuji. Pořád se modlím, že ať má jednou aspoň 150 cm, ale vím, že realita těchto dětí je jiná. Jsem ale ráda, že mám ty možnosti a v sobě takovou lásku k ní, že jí dokážu připravit kvalitní a hezký život se svým manželem. Nejdůležitější je pro mě, aby byla šťastná.Ester
Neboj třeba se ti ještě vytáhne ,hlavní je že se má dobře a je o ní skvěle postaráno
i tak to bude diky vasi lasce veliky clovek....takze se netrapte a uzivejte si to ze jste spolu
mrzí mě,že máte takový zdravotní problém. netušila jsme,že tu je někdo takový,asi jsme to přehlédla. obivuju tě, jistě je to pro tebe těžké, máte tuto poruchu v rodině? snad s ejedná jen o tu výšku? nebude mít další přidružené zdravotní potíže v životě? přeju vám hodně štěstíčka. je fakt,že tito \"malí- velcí\" lidé to mají v životě obtížné,ale snad jde doba kupředu a i smýšlení lidí.... a tvoje dcerunka se nebude setkávat s nepříjemnými reakcemi lidí a vždy jí někdo rád pomůže v běžném životě.... hlavně,ať je to veselé a spokojené dítě obklopené láskou a krásnou milou rodinou
Věřím, že je těžké se s tímto faktem smířit, ale jak psaly holky výše, má vaši lásku a péči, a to je pro její život důležité. Na fotkách je kouzelná
Ale...výška není to hlavní, hlavní je láska a tu Aničká má
kdyby měla přes metr osmdesát měla by větší mindráky. velký chlapy obryně nechtěj. my s manželem jsme typický pár. On 196cm, já 164.Jinak je krásná baculka to moje vyžle mělo na 10ti měsících jen 7,355 na 69cm.
Anička bude moc šťastná, hlavně proto, že má tak hodné a obětavé rodiče!
Vem to z té lepší stránky, aspoň ti ze všeho hned nevyroste Mi máme zas opačný problém, máme dlouhána a já doufám, že jednou nebude mít 2m
@akilah Mám dvoumetrového manžela. Problém je spíš sehnat mu boty. (má 48)
@Orion To mám taky doma,ale boty už nejsou problém, začali jsme kupovat kvalitní,vydrží dlouho i když je to občas pálka ,ale ponožky,to je to co nemáme!!!!!!!!!!!
@Orion Tak to máme podobné
Hlavu vzhůru,mamko.Život je o jiných prioritách než výška.Držím palečky
@tygřímáma Já vím, ale když já vidím, jak si jednou nedokáže ani vybrat s bankomatu, zapnout světlo, zavolat výtah. Utěšujemě, že tyto lidičky jsou velmi inteligentní a v životě si dokážou poradit.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40