banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

M+A - diskuze

23 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
UF a jeste jednou UF.Vyveste statni vlajku, odplinkovala jsem 3.5 letou Marusku. Chudak, uz si sama o to rekla, ja byla zdechla v noci vstavat na curani. Je videt, jak je na sebe hrda, ze to zvlada, zatim jede bez nehody, i kdyz se ji v noci chce, tak se vzbudi, nepocura, vycura do nocniku a spi dal.Ovsem vcera se chudak pocurala v obchodaku, nez jsme dobehli, tak to neudrzela. Ale vybrala si dobre misto, skrz to vyfasovala sadu novych gatek a ruzove puncochace, pac jsem s sebou nemela nahradni obleceni.Anicka ji sama, to je konec. Je to sice vrcholne roztomile, a docela ji to jde, ja ji prikrmuju vlastnim priborem, ale jak to vypada pod stolem.... Dneska mela testoviny, sama si je tlacila do pusy, jednu do pusy, jednu za dupacky a jednu na zem.
To jste super Maruška je veliká šikula No ty nehody ti snad komentovat nebudu To co slečna předvedla u vás.S Aničkou to musí být bomba Prostě holky šikovný
šikulka,Tobiho jaksi samotné jezení ještě nezajímá
@Zuzbr ono v necem by to bylo jednodussiAnicku to zajima az moc.
Já ti to říkala.Fakt stačí počkat až si to dítě samo řekne(myslím tím plínu na noc)a je to bez problémů i jakýchkoli nervů.A vsaď se,že Anička ti to řekne mnohem dřív,protože když jí nemá Maruška,nebude ji chtít taky.
Holky jsou boží. Obě dvě. Anička u jídla mi hoooodně připomíná Haničku :))
Tak to je Maruška šikovná. Syn má trochu opačný problém, on má v noci potřebu tak jednou za půl roku, a zpravidla o tom neví. Jen pak slyším, mamí já tu mám mokro, případně mě vzbudí divý zápach a oni si v tom spí A Ani chválím, já taky Kubu nechávala, ať se trápí sám
jsou to holky šikovný. Nehoda se hold někdy stane a s tím jídlem máš teda dobrý nervy, já je nemám a Ádu krmím sama
@jana1260 Mi se to vyplatilo u Marusky, ona se od roka velmi uspesne krmila sama. Tak si rikam, ze to ted taky vydrzim.Nejhorsi je, ze Maruska si sedne pod stul a zere tam to jidlo, co upadne od Anicky
@zajic My máme pod stolem živý lux psa Problém je,že potvorákům nic už pod stůl nepadá.
@Val.J35 jj,takový živý lux je někdy k nezaplacení
@zajic
@zajic uklízí..
@zajic to je dobrý, aspoň to nepříjde na zmar, to by byla škoda a Maruška se pořádně nají
Vy jste byli v obchodáku?Aničce s jídlem fandím,hlavně ,že už postoupila od mrkve,přes brambory k těstovinám.Možná se někdy dočká i masa.
@Honafa no fuj, takovej konzum, ze?
@zajic No právě.A alespon jsi viděla kam mizí všechny ty děti co nechodí ven.U nás jich byli dnes v obchodě miliony.
Marušce gratuluji k odplenkování a Aničku mi ,prosím, na jeden oběd pošli, třeba by Míšu naučila jíst.
Maruška je bezvadná, gratuluji, ta nehoda se někdy holt stane, zase má nové punčošky to je taky fajn
Holky jsou jedničky
Jsou to holky šikovný. Jak dlouho už to Maruška zvládá bez plínky? To si řekla, že plínku na spaní nechce?
@zanlena JO, ona uz si v podstate rekla. Ja to furt odsouvala, ze ted se potrebuju vyspat protoze... jsem tehotna, kojim a.t.d., az se toho zacala dozadovat, ze to chce zkusit. Tak jsme odnekud vylovili takovy nepromokavy navlek a uz jedeme bez plinek.
@zajic Jaký nepromokavý návlek? Na postel nebo jako kalhotky?
@zanlena na postel, my to meli po babicce.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

13 %
2 hlasy

88 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 16 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40