banner

Jména našich dětí - nové reakce

Vybíráte jméno pro svého drobečka? Chcete se podělit o to, jak a proč jste svému dítěti vybrali právě to jeho jméno? Jaké jsou trendy a jaká jména právě frčí? To vše se dočtete v rubrice Jména Vašich dětí.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 1 153 příspěvků

Dalibor BaszczynskiCo třeba toto:DalimilBohdanBoris \"bojuj světem za mír\"Boleslav \"více slavný\"Branislav \"slavný bojovník\"Bořek \"bojovník\"BranimírCtirad \"ten, kdo má rád čest\"ČestmírDušan \"ten, kdo má duši\"Rad(ov)an \"rozradovaný\"RadoslavRadvítRadúzMiloslavSlavomírLubomír \"mírumilovný\"Lubor \"láska\"Luděk \"jenž lidu přináší mír\"LumírJaromírJuraj \"mrštný\", \"hbitý\"SlavojSvetoslav \"silný\"SvatoplukZbyněkZbyslav \"Zbyšek\"Ariel \"lev boží\"Eliáš, Ilja \"můj pán je bůh\"Jeremiáš \"bohem vystřelený\"Izaiaš \"boží spása\"Hanuš \"bůh je milostiv\"Gabriel \"hrdina boží\"Ezra \"boží pomoc\"Eliša \"bůh je moje spása\"Eliezer \"bůh je pomoc\"Levi \"oddaný\"Liron \"moje radost\"Gil \"radost\"TalRon \"radost\"Natanael \"bohem daný\"NoeNeoRuben \"ejhle, syn\"
@Bea-Matyas

Matyáš

No jo, takle já to neberu, to bych nemohla dát skoro nic ...

Matyáš

jen jich je mraky, my jsme si mysleli, jak originalni jmeno jsme vymysleli a najednou to zacalo... ale nadherny je a k nasemu klucikovi se moc hodi
@ŠárkaBil

Matyáš

Šimon :o)

Matyáš

A jak se vlastně bude jmenovat, ten bobek, co se má narodit teď?

jméno pro kluka

To je příjmení. To se musí strašně špatně diktovat na úřadě co.Mě se Igor líbí a potom i : Oliver, Vilém, Jáchym :)

jméno pro kluka

Ahoj, gratuluju ti k miminku. Docela by k vašemu/jeho příjmení seděl Benedikt a Dalibor.A co třeba ty to, pokud by\'s měla zájem: Rad(ov)an, Miloslav, Alexis, Nikola, Gabriel, Vladan, Maxim, Rostislav, Ezra, Eliáš, Marian, Dušan, Vlastislav, Bartoloměj, Přemysl.
@Courtney

Jé,muj děda byl Glinc.Albín-taky polák.
@luciasek84

jméno pro kluka

mě se normálně ten Igor líbí, mi asi už fakt hrabe z těch těhotenských hormonů, se bojím, že pak budu litovat
@ŠárkaBil

příjemní krásný, ale jména k tomu vymýšlet to je hrůza ono Stázule to má jednudošší, ona má příjmení po svém otci je Anastázie Glaicová budeme muset hooodně zapřemýšlet no
@Honafa

to navrhnu

Lech.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40