banner

Jak otěhotnět? Nemohu otěhotnět... - nové reakce

V dnešní době je stvoření nového človíčka malý zázrak, na tom se shoduje většina odborníků. Jak to všechno funguje, co se děje ve Vašem těle, kdy je největší šance otěhotnět a jak se na těhotenství připravit?

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 4 592 příspěvků

@iva.haferova

Provera

Děkuju za názor,mně se to taky nezdá. Příbalovém letáku je sice napsáno, že Provera pomáhá zlepšit výstelku dělohy, ale radši si počkám do pondělí a zeptám se doktorky.Přeju pěkný den,Martina

Provera

Proveru na udržení těhotenství??? To je nějaké divné. Já jsem brala před těhotenstvím, ale na úpravu cyklu a myslim, že to bylo podobné antikoncepci. A teď si píchám Depo Proveru injekčně co 3 měsíce jako antikoncepci po porodu.Abych řekla pravdu, tak já bych to rači nebrala nevím...zkus si zavolat nějakému jinému doktorovi o radu. Mě dali na udržení těhu Utrogestan. Ten tu brala každá druhá a je fakt dobrý
@iva.haferova

super holky děkuji :)

Přesně jak píše telefka. Musíš tu teplotu sledovat minimálně 3 měsíce, abys poznala, který den v měsíci máš ovu

Když prudce stoupne teplota, tak PROBĚHLA ovulace cca den před vzestupem. Takže lze poznat až zpětně.

snažení

drzim
@tygřímáma

snažení

děkuju

snažení

Ať se brzy zadaří, Katko
@Gastrica

snažení

děkuju a Tobě taky :-)

snažení

držím palce :) snad tu nezkejsnem moc dlouho :)

Moje rada - akupunktura

taky mam kamardky, u kterych to klaplo...a jeste cinska lecitelka
@Terča80

:-P

jo, v tom baru byl jeden podobnej. Včetně kérek a účesu

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40