banner

Jak otěhotnět? Nemohu otěhotnět... - nové reakce

V dnešní době je stvoření nového človíčka malý zázrak, na tom se shoduje většina odborníků. Jak to všechno funguje, co se děje ve Vašem těle, kdy je největší šance otěhotnět a jak se na těhotenství připravit?

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 4 592 příspěvků

ahoj snazilky,

já jsem 19DC, ale tenhle cyklus zřejmě bez OVU, ta grafu to tak vypadá, takže čekám na MS a další kolo

Metoda Mojžíšové Ludmily

ahoj Marketko,já cvičím Mojžíšovku od prosince....jednou za měsíc jdeš k fyzioterapeutce - součástí jsou hodinové masáže a různé cviky pod vedením fyzioterapeutky a taky ruční srovnání všech orgánů v pánvi - někdy přes konečník někdy přes pochvu. A pak doma cvičíš každý den 2x cviky, které zpevňují pánevní oblast a uvolňují různé úpony. Všechno je to v pohodě. Akorát jestli to pomáhá k miminku ti nepovím, protože u nás s manžou je chybička někde jinde než v mé pánvi.Ale k něčemu Mojžíšovka je, protože od 1.dne cvičení a po první návštěvě fyzioterapeutky cítíš uvnitř různé tlaky a malinko bolest dělohy a kostrče-alespoň u mě to tak bylo.Určitě tím nic nezkazíš. Když nic jiného, tak si dokonale zpevníš pánevní dno a hezky posílíš svaly na zadnici a vnějších stehnech. ..a ty masáže ti krásně uvolní různé úpony ze stresu nebo špatného sezení na zádech a šíji ....takže jestli máš možnost někam docházet na Mojžíšovou, tak jdi..můžu jen doporučitzdravím Anna
@helenice

ahoj snazilky,

no ono to treba bude lepsi ted,aspon si telo odpoclo po tom zakroku a pristi tyden se do toho zase date

ahoj snazilky,

máme týden pauzu, MS došla v sedm třicet... Za týden holt naběhnem na další kolo
@jani.h.83

### - zkouška grafu z FF :-D

to jo ale ten program funguje podle nějakých pravidel, např. podle pravidla 3 vysoké teploty po 6 nízkých. Když zakreslíš, že jsi měla 4DC nízkou, což není lež (během MS máš určitě nízkou), tak splníš kritérium právě 3 po 6 a myslím, že se ti právě zobrazí OVU tak, jak jsme předpokládaly a to na 24. Ale je to můj názor. Stejně už se ti blíží den MS, tak budeš vědět, jak to dopadlo a nesejde na OVU
@ejoja

### - zkouška grafu z FF :-D

jako jak zakreslit? já si píšu BT pravdivě :-))
@jani.h.83

### - zkouška grafu z FF :-D

jani, jsi šikulka. K té OVU. Osobně bych na tvém místě zkusila zakreslit na čtvrtý den cyklu stejnou teplotku jako pátý den. Což bych znamenalo, že bys tam měla zakresleno 6 nízkých a potom 3 vysoké a mělo by ti to označit OVU na 24.
@Andrea81

### - zkouška grafu z FF :-D

no mě dneska stoupla ze 36,8 na 37 a já používám oba grafiky
@Katka36

### - zkouška grafu z FF :-D

uvidíme zítra,to budu mít 2 dny do MS,minule mi to 2 dny před MS už kleslo přeci...
@jani.h.83

### - zkouška grafu z FF :-D

no povyskočila ti nahoru ,to je nadějné
@Katka36

### - zkouška grafu z FF :-D

jasny a co říkáš teda té mé BT?

### - zkouška grafu z FF :-D

no jsi šikula a ohledně té OVU já nevím Janioznačilo ti to Ovu 29 ,ale osobně si myslím,že byla 24 ale je to sporné nevím

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40