banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dotaz - diskuze

24 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky můžu se jako těhule stříkat repelentem proti komárům, klíšťatům atd??? stříkla sem si na sebe co mám pro Kvítečka, Predator od 2 let, ale pak mě napadlo, zda můžu, neb vím, že nám na kurzech říkali, že co je na těle, jde do něj a k miminku.
Jejda to nevím,ale gratuluju k těhu!!!to jsem vůbec nevěděla.
@Voraba děkuji
já se stříkala dětským repelentem, protože jsme byli na dovolené ve Třeboni a to by mě komáři sežřali a malej je zdravej jak řípa
tyjo gratulace veliká, taky jsem jaksi zaspala... :-))))))
stejně jako Gigi koukám jako puk, to mi teda úplně uniklo. Už dlouho?
@jana1260 ta dlouho zase ne, dnes jsem 9+4tt
@ivulisek gratuluju
ježiš Ivulíšku já nevěděla že jsi těhotná? já zaspala
@Gigi
Taky myslím,že se pro děti a těhulky dělá nějaký speciální
@tygřímáma tak já mám právě ten predator pro děti od 2 let
@ivulisek Na netu jsem se dočetla, že repelenty nejsou vhodné pro těhotné
@tygřímáma tak se tím stříkat nebudu
@Terča80 jé, si veliké zlatíčko, pořídím a moc děkuji
@ivulisek Kup si detsky off, ma nejmensi dopad. Pry je to vstrebany mnozstvi tak minimalni, ze se nic stat nemuze.
@Terča80 super, jestli si vzpomeneš, tak budu ráda
@ivulisek Vis co? Zitra mam poradnu, zeptam se a napisu, chces?
@Terča80 no tak onehdá hlásili že na Zlínsku je výskyt největší Kayla se proběhne po zahradě a denně jich 10 má, malý lítá nahatý a zatím nic, ale dneska sem ho fíkla u spodu noh, chodil bosý. já se fíkla, jen že sem to měla v ruce, jinak se nefíkám, já se totiž pořád dívám, včera sem čupěla u skalky a vytrhávala plevel a hned sem ho měla na tepláce, mrchy jedny
@ivulisek Ja ti nevim. Jestli se pohybujes v riz. oblastech, tak aby nebyly nasledky horsi nez z toho repelentu...co se zeptat na gynde?
Ja myslim, ze delaji pro nejmensi mimca a tehule, mam takovy dojem, ze to na me strikala svagrovka, kdyz jsem byla minule v tom. Off baby? Nebo junior? Nejsem si jista...
@Terča80 tak toto je pro děti od 2 let a schválně sem kupovala tento, abych ho mohla stříkat na kůži
Kůži bych si tím asi nenastříkala, stejně tak i dítku, ale oblečení ano.
@Ady.S Adélko, já mám schválně koupený pro děti od 2 let a můžou to i alergici, malý to měl na nožičkách a nic mu to nedělalo, já kupovala právě aby, když sme na zahradě nahatí, na něj nelezli klíšťata
vidis,to by me taky zajimalo

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40