banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno.My už jsme vzhůru,kromě Matyáška,ten si ještě spi... - diskuze

15 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno.My už jsme vzhůru,kromě Matyáška,ten si ještě spinká.Dneska nás čeká to SPC.Jsem zvědavá zda doporučí či ne.Tak pěkný den holky.
myslím na vás, hezký den
@Lendrunka Děkuji, už jsme doma
hezký den
budu na vás myslet
@Gigi
Držím palce, Zuzko
@tygřímáma Děkuji
Dneska jdu taky na SPC, zase k jiné ... (radši nebudu psat čemu) zaškrtnout další políčko.
@ No my jdeme na SPC aby Matyho buď doporučili či nedoporučili do logoškolky.U nás to doporučení od nich platí jen rok a každý rok seto musí obnovovat.Tak jsem zvědavá.
@Zuzbr Jo a ještě si v mezičase zaskočím na ČSAD postěžovat na jednoho řidiče. Jen nevím, jestli před tím než půjdu na SPC nebo až po, protože to budu asi v ráži.
@ U nás na SPC chtějí vidět papír jen od psycholožky a neuroložky a to stačí.A pak si ho proklepnou a buď doporučí nebo ne.Držím Ti palce,aby jsi dobře pochodila.Pak napiš.
@ Tak to je fajnMy jsme taky dopadli dobře.Taky Matyho prozkoušela a pro zprávu si máme dojít ale až v červnu.Říkala,že se Maty za ten rok udělal veliký pokrok.Třeba jim ta porada prospěje
@Zuzbr Mám to za sebou. Jen ho vyzkoušela a hotovo. Do školky pošle zprávu.Na ČSAD... To bylo kruté, jediný řidič(ten na něhož jsem si šla stěžovat) se chová správně, ti ostatní to dělají špatně. To jsou věci. Asi jsem jim zařídila velkou poradu.
@Zuzbr Já ani nevím na co tam s ním jedu. Zařídila to ředitelka ve školce. Už jsem z toho všeho tak zhnusená... Už rok s ním jezdím od čerta k ďáblu a NIKDO není schopný udělat nic konkrétního proto, aby se mu to mluvení zlepšilo. Už mám v plánu být silně hnusná, pořád samý psycholog, poradce a já nevím co... A všichni se diví, jak je možné, že ten kluk má v tolika letech tak strašnou výslovnost, odborníci... No... Už se na babu těším.
Krásný den,Zuzi

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

13 %
2 hlasy

87 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 15 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40