banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dnes poprvé - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj všechny nastávající maminky :-) , jsem tady dnes poprvé tak vás chci jen pozdravit jsem těhotná 10+2. Doma mám už skoro 15ti letou pubošku tak jsme všichni šťastní že bude mít sourozence ( i když bude tak velký věkový rozdíl). Nějak se nám nedařilo, nemohla jsem ze zdravotních důvodů a pak když jsem mohla tak se nám to 2x nepovedlo jednou samovolný v 5tém t. a podruhé jsem měla mimoděložní. Tak snad do třetice všeho dobrého... ale raději ještě nic nezakřiknout. Ve 12tém t. jdu na to genetické vyšetření v 1 trimestru tak snad to dopadne dobře.Zatím se mějte krásně a hladíme a hladíme bříška :-))
ahooooj
ahojik,vitam te mezi nami a pekne tehulkovani
tak přeji hodně štěstíať ot dobře dopadne, ať už to bude kluk nebo holka, myslím že i ta 15ti letá puboška bude nakonec skvělá starší ségra
@HankaŽ Vitej unas :-)
Taky vítám a blahopřeji.Já jsem se svoji sestřičkou o 20 lettakže si myslím že se segra priuci a budou mit hezký vztah.
Ahoj vítej a gratuluji
Ahoj a vítej mezi námi
ahoj určitě všechno dobře dopadne,držím pěsti vítej
čauky
Přeji, aby tentokrát vše dopadlo dobře. Já mám kluky od sebe 15,5 let, dřív to nešlo, protože na to nebyly podmínky. Alespoň se dcera něčemu přiučí a třeba i pomůže.
ahoj, já mám děti taky po 16 letech, to je pohoda
Vítej mezi námi
at vse klapne
vítej
Ahoj a vítej mezi námi.
Ahóój.s14;
tak ať to všechno dobře dopadne! naplánovali jste holčičku nebo kluka?
Vítej v našem babinci
ahojky,vítej

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40