Inzerce
Inzerce
Inzerce

Užívám si sama - diskuze

 • Užívám si sama
  Po tom všem s Pavlem jsme si dali měsíc pauzu. (Už to fakt nešlo jak se všecko točilo jen kolem něho.Nenechal mě vyspat,dělalo se co chtěl on,jedlo se co chtěl on,v tv se díval na to co ho bavilo.) No pauzu,on nesmí ke mě a já občas jak mám chut a náladu jdu k němu,nebo si uděláme hezké randíčko venku.Mi to moc vyhovuje,mu vůbec.Já mám konečně klid a čas.Vařím jídla co máme rádi my ,jdu si tam kam chci já,dívám se na to co chci já...Tak,že třeba včera jsem měla super den.
  Nejdříve si ráno přišli lidi pro věci co jsem darovala za odvoz.To byla sranda,přes net jsem komunikovala s mladou holkou.Pak ,že přijede její mamka a z výtahu vystoupili 4 obří tlutoší v kapucích.To nechápu jak se tam vešli.Uf,kdyby mě chtěli zabít tak klidně můžou.No naštěstí popadli pytel a šli.Z okna jsem pak viděla,že tam byli další dva. Holka mi pak napsala,že moc děkuje.No snad poprvé zpětná vazba.A to už jsem toho darovala fakt hodně.
  Pak jsem jela do obchodu koupit dáreček Sarince od ségry,už bude mít 5 let.Dáreček jsem vybírala hodinu.Pak jsem si dala sama kávičku a jídlo.Uf,konečně to co jsem chtěla já.Bo pořád jsem furt s někým ,né jen s Pavlem a přizpůsobují se jim. Pak jsem si zašla do Teska a do hrabacího sekoše.Měli tam výprodej vše za 5kč a kupodivu jsem našla 10 skvělých věcí i ,když už tam skoro nic nebylo. Pak domů.Pospat si,pokecat s Gabkou a navařila jsem a napekla na dnešek.Večer jsem pak šla k Pavlovi.
  Dnes mě čeká návštěva Gabky,ještě musím zajít na poštu a koupit si měsičník.S Gabkou si dáme oběd a dobroty a večer jdeme na oslavu Sáře i s Gabkou.Ještě u ségry v novém domě nebyla.Budou tam i naši. Mamka má zlomenou nohu(ted s ní od rána ségra líta po doktorech) a tatka půjde na operaci s prostatou.
  Od zítra mě opět čeká práce.Ted jsem moc nepracovala,měla jsem samé klouzáky a hodně lidí mělo dovolenou tak byl klídek. Příště budu mít dovču snad i já.Mám jí plno staré.
  Honafa   | 16.05.2019 11:28:49 | Reakcí: 1, poslední: 16.05.2019 20:05:32
  Reagovat | Skrýt reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Užívám si sama
   Ja uz jen decka nekde udat a taky budu mit klid     .
   Ale naprosto te s tim Pavlem chapu a naopak se divim, ze jsi to vydrzela tak dlouho. Muj tu neni od unora a mam svaty pokoj.
   plaz   | 16.05.2019 20:05:32
   Reagovat | URL příspěvku

Téma: DNES: Můj dnešní program, počasí dnes, nálada dnes, DNES slaví (strana 3723)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace