DNES: Můj dnešní program, počasí dnes, nálada dnes, DNES slaví - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 37 455 příspěvků
A je po prázninách
Něco končí a něco začíná.Gábi,mě zlobí,že škola není schopná to hodit na papír a koncem roku to dát dětem co potřebují v září chodí a nekecám,každý den co mají jiného učitele ten chce jiný sešit a běháme denně do ppírnictví když pominu je tam fronta jak kráva a mám to do města kus cesty a stojejí nás lístky a ted už i Matyho,takže se netěším,koupíme fixy,pastelky tužky ale víc fakt až od zítřka
jasný Aničko,už je na buchtě mám na FB vychoceno,dělala jsem třešnovou bublaninu a polila čokoškou a posypala oříšky děkuju na tebe se vždycky dá spolehnout
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?s
25 %
24 hlasů
71 %
69 hlasů
4 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 97 unikátních návštěvníků