Co dnes vařím já? - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 19 466 příspěvků
sobota
je nahořeneděle
Objevila jsem tam talíř pro dva,kde je vše tak si dám s dětmi to.neděle
Mají tam všecky-candáta,sumce,štiku-která sladkovodní je nejlepší?By jsem si mohla i něco koupit domů.neděle
Snažila jsem se tam propašovat děti samotné,ale neprošlo to,musím jet taky.Ryby mám ráda,dala bych si štiku.Jen se mi nechce nikam jezdit.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
24 %
24 hlasů
2 %
2 hlasy
13 %
13 hlasů
47 %
47 hlasů
15 %
15 hlasů
Celkem hlasovalo 101 unikátních návštěvníků