banner

Co dnes vařím já? - nové reakce

Za toto téma vděčíme "tygřímámě", které za námět děkujeme.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 19 467 příspěvků

@chezzie

melo tam byt Martin nezblajznul
@antara

a pockej az bude Martin jist bezny jidlo,tak si to Vasik taky ohlida aby mu ho Vasik jeste nezblajznul
@Janulka.C

Co vařit?

To na me taky zkousel abych ho krmila ale rekla jsem mu, ze ve skolce ji sam, tak doma bude taky. A ve skolce ji?
@chezzie

Jo ja jsem rada, ze tam ji. Vsak za ty 4 mesice co tam chodi pribral cele jedno kilo, coz je u nej uspech :-)
@antara

tak hlavne ze mu tam chutna, vidi jist ostatni detia to ho motivuje
@antara

Co vařit?

Všechno nejraději na sucho, potvora. A nejlíp kdyby ho ještě někdo krmil. Šíma zatím zdlábne všechno. Naštěstí.
@chezzie

Ve skolce sni naprosto vse i maso !:-) a dokonce si pridava. Potvora mala :-)
@Zuzbr

Co vařit?

Ja si myslim, ze v te skolce by jist mohl. Vena tam ji i jidla vo my treba nedelame, treba cocku na kyselo, polivku s kroupama,... proste vse co tam dostane tak sni,protoze to jedi i ostatni deti. Ale kdyz mu to sme udelam doma, smula....

Co vařit?

u nas je nejoblibenejsi br.kase - klidne i samotna, nebo s varenou zeleninou, o maso zas tak nestoji, ma rad testoviny na sladko s cukrem a skorici, nebo tvarohovy knedliky s jablkama (ty u nej vedou), pak ma rad hranolky, omacky - rajska, koprova, svickova pokud mozno vse s knedlikem. Jo a kazdy den ma polevku - vyvar, zeleninou a v bramboracce musi byt hodne hub
@Janulka.C

Co vařit?

Vena neji zadne jogurty ani tvarohacky. Obcas sni termix nebo Kostiky ale tohen vyjimecne, ale mliko nebo kakao nastesti pije.

a jak basti Vasik ve skolce? chutna mu?
@Janulka.C

Co vařit?

Ehm uznavam ze Krystu je teda na jidlo jeste vetsi potvora nez Vasik :-) Uprimne te lituju, z tohohle varit. A co Sima, ten sni vse?

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

21 %
32 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
24 hlasů

43 %
67 hlasů

17 %
27 hlasů

Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici