Co dnes vařím já? - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 19 466 příspěvků
Úterý
My budeme mít zítra k snídaní krupicovou kaši. Malá má jenom sirup z agáve a skořici, já skořicový cukr a tatínek granko. Navrhnu mu ten mix holandského kakaa a moučkového cukru :)Úterý
Dobře zkusím, děkuji za tip :)Úterý
Já si dávám někdy teda granko sama, ale s dcerou dávám jen skořici a nebo je super v mlýnku skořicový cukr :)Úterý
Krupicovou kaši jsme měly s dcerou na snídani :)Pondělí
To mě taky dnes napadloSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
26 %
28 hlasů
69 %
74 hlasů
6 %
6 hlasů
Celkem hlasovalo 108 unikátních návštěvníků