Celkem 1 příspěvek
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi

vse hned
vzhledem k tomu, ze deti panikari se skolou uz 1.7. , mame nakoupeno vse uz davno,akorat cvicky a tenisky budeme kupovat az ted,neb jim roste noha o prazdninach a to se opet stalo...ale nasi uz se tesi do skoly a vse maji nachystano,obaleno,orezano,seznam vyskrtanySouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Kdy strojíte stromeček?
5 %
5 hlasů
0 %
0 hlasů
9 %
8 hlasů
64 %
60 hlasů
0 %
0 hlasů
22 %
21 hlasů
Celkem hlasovalo 94 unikátních návštěvníků