Celkem 2 příspěvky
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi
Sladidla
Děkuju za tipy, u mě teda med vede na plné čáře. :) Zrovna jsem ho viděla v akci v Lidl letáku na příští týden, tak si rovnou koupím dva nebo tři, ať máme zásobu, protože u nás mizí fakt rychle. Když tak na něj taky mrkněte, třeba tu: https://www.letakomat.cz/lidl/aktualni-letak-od-pondeli-06-05-2019/ :)Můžu potvrdit,že med je pro miminka nevhodný!
Chtěla bych upozornit maminky, že med pro děti do 1.roku může být silným alergenem, což může způsobit silné střevní potíže. A jak tady bylo zmíněno při každodenním používání na cumel, jako způsob zklidnění miminka opravdu může narušit zubní sklovinu, a časem se udělá zubní kaz. Vše je z vlastní zkušenosti. Med je báječná věc, ale pro miminka nevhodná, z vlastní zkušenosti můžu poradit, dětem zařadit do jídelníčku med až od 2.roku a to buďto do čaje nebo utřít s máslem a jako takovou lahodnou pomazánku, a dát na chleba nebo rohlík.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků