Celkem 9 příspěvků
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi

psychomotorický vývoj miminka
No perfektní, strašlivě moc díky za opsání letáčku i pro nás ostatní:) Jsi zlatá:)Něco podobného jsem hledala a nakonec se rozhodla půjčit si chytré knihy a takový přehled si udělat sama. Ušetřila jsi mi neuvěřitelně moc práce:)
Ještě jednou veliký dík.
Okopírovala jsem si to celé, upravím si ve wordu a dám si to k \"mimi\" literatuře, abych přehled měla vždy k ruce. A můžu to dát i kamarádkám:)

Diky
moc diky za blog o vyvoji miminka. Zacala jsem tady v Dublinu chodit do rodinnyho centra atam do me zacali hustit, ze mam malou davat do vice pozic. Tak jsem se uplne nechala zvyklat a zacala jit davat sedet a stavet. Nastesti jen parkrat minuly tyden. Precetla jsem si ted tvuj blog a jsem uplne zdesena. Snad se nic nestalo, kdyz jsem to udelala jen parkrat. Na brisku mi moc nechce byt, tak se jeste na brise moc nezveda. Jak casto si kluky denne davala na brisko? a jak to mam udelat, aby se ji na brise libilo.moc diky,
Lucka


Myslím,že by tyto informace,měly dostávat maminky hned v porodnici a okopírovat všem babičkám a tetičkám....
Díky Kačko

Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků