banner

Chlap na baterky aneb jak se s ním trápím - diskuze

Celkem 3 příspěvky

Zobrazit příspěvky podle:
Andrej,já nevím,ale taky nějak nechápu,proč ho pořád necháváš,aby s Tebou takhle zacházel.A pokud se o Káju staráš jako každá jiná normální máma(což si myslím,že jo),tak Ti ho přece nemůže nechat vzít.Jestli na Tebe ví nějaké věci z minulosti,tak ty už teď stejně nejsou podstatné.Být Tebou,tak bych se nebála a dala návrh k soudu,pro Tvůj a malýho klid
Tak jsem si přečetla všechny tvoje blogy a je mi tě líto, ale... Pořád si na něj stěžuješ, jak je blbej, jak nechce za tebou chodit.....a zakončuješ že se bojíš že ti Karlíka vezme. Žádný soud ti nevezme dítě o které se svědomitě staráš, kojíš ho a máš kde bydlet. Vím o čem píšu, ,mažel mi taky vyhrožoval a u soudu ani nebékl že chce Ondru do péče. Dej návrh k soudu o svěření do péče, a o výši alimentů. To bez tak budete muset časem udělat, pokuď nebudete žít spolu. Styk s dítětem si vyžadovat může, ale rozhodně né v nočních hodinách a tak aby narušoval dítěti režim.Je lepší to mít taky stanovené soudem, když se nedokážete pořádně domluvit. Taky se dá na sociálce udělat mimosoudní dohoda o styku, tak abys měl apro něj jasně daný co smí a co ne. Nevím co ti poradit, ale pokuď budete nasazovat věčně na sebe tak tím ublížíte nejvíc Karlíkovi.
Hele já nechci být zlá. Mrzí mě, že ti tvoje největší štěstí v životě kazí takovejhle ignorant. Ale proboha co tě s ním ještě drží. Už od těhotenství si tady na něj stěžuješ. Ted po porodu se jeho přístup k vám nezmněnil, pořád se chová jako debil s prominutim. Co od něj ještě čekáš? Myslíš, že se najednou změní a začne se k vám chovat tak jak by se na tatínka slušelo? Z tvého povídání myslím, že nezačne. Akorát ty se trápíš a trápíš a pořád to řešíš a řešíš. Proboha, máte psolu sice dítě, ale nejsi rohožka ne. ¨
Vyprdni se na něj. Když nechce tak nechce. Nevnucuj se mu, vyprdni se na něj. Když bude chtít vidět malého at příjde. Vyřešte si styk mezi sebou sami nebo soudně to je jedno. ALe mě příjde že ty si tu na něj dozblbnutí stěžuješ a fnukáš a pak zase uděláš to samé a dokola.
Neber si tohle prosímtě něják zle odemě. Já tobě a malému moc fandím a přeju vám spokojený život. Ale tohle fakt nemá cenu

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40