Baby aktuálně - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 28 005 příspěvků
očkování kojence
Jak to čtu tak ti dal na výběr z nepovinných očkování. Hexa je povinná, ale i někdo nechce ani tu, ale tam je zas problém v budoucnu ohledně nástupu do školky a podobně, kde chctějí děti očkované.Jinak rotarix je proti průjmům a blinkání způsobené retaviry, starší nemá ještě nebyla a mladší asi taky nedostane.Synflorix či prevenar 13 je jedno, u jedné je doplatek a je pro víc druhů. Mladší má prevenar, opět jiný tenkrát nebyl. Mladší mít bude, jen nevím ještě který.Rozhodnutí je jen na tobě, jestli dáš dvě ve stejný den a nebo dáš 14dní rozestup po jedné. Já se docela přikláním k rozestupu ale ještě nevím. U prvního byla reakce hexa s prevenarem jen zvýšenou teplotou a bolestivým zadečkem.Jste na Google+?
Já mám na tom jen pičasu - fotky a už jsem zvládla, že když vložím nové album, tak naši dostanou mejl s odkazem.Do zbytku se teda fakt nepouštím.kde koupit povlečení, prosím
Jo a ted má hezké v nabídce tchibo,to bude určitě taky kvalitní.Jste na Google+?
Nezmenil, takze je to neco jako FB- teda nic pro me. Stale jsem k tomu nedospela.očkování kojence
http://www.babyonline.cz/ockovani-detihexu určitě ano, tam na výběr asi není :) je proti záškrtu, tetanu, dávivému kašli, žloutence typu B, dětské obrně a haemophilu influenzae.. a pak můžete nebo nemusíte dát Synflorix nebo Prevenar (složení podobné jako Synflorix, jen vylepšené o nějaký kmen a je od jiné firmy) - proti bakterii Streptococcus pneumoniae, která způsobuje těžce probíhající záněty plic, záněty mozkových blan, opakované záněty středouší..my máme hexu a synflorix, tohle si myslím je pro miminko dobré dále ještě můžete dát rotaviry.. moje děti je nemají, snad je tato hnusná nemoc nepotká. ale zase nechci dávat úplně veškeré očkování, co na trhu jekde koupit povlečení, prosím
tak zalezi kolik do toho chces taky investovat. osobne bych se vyhnula vyprodejskladu.eu - tam jsem objednala a je to sunt, uz nikdy vice. Matejovskeho mame doma taky - balvneny saten a je uzasny (cena ovsem uz tak uzasna nebyla )očkování kojence
Já bych nedávala to nepovinné.Místo hexavakcíny se dá pořídit jen tetravakcína, je to ochuzené o 2 z těch nemocí, které se nejeví u miminka tak akutní.Jestli máš důvěru v pediatra, řeš to hodně s ním, on vás zná.očkování kojence
Já davala oběma nechat očkovat Synflorix a tomu mladšímu ještě i Rotarix.očkování kojence
taky jsme dali synflorix u obou... doktorka rikala, ze jsou vicemene podobne, nektere z tech pneumokoku u nas ani nejsou, reakci (zvysenou teplotu - horecku) muze mit jak z jednoho tak druhehoaktuálně :-)
mě nepadají, ale až budu mít nový tak aby nezačali co.očkování kojence
hexavakcinu dostane 100ˇ..synflorix a prevenar je k tomu. dostane 2vcelicky. ja davala synfoloric, byl zadarmo a prevenar tam mel navic jen naky typy pneumokoku co se tu stejne nevyskytujeočkování kojence
dostala jsem na výběr Synflorix ta je plně hrazena VZP,dále Rotarix tam je úhrada 2x2300kč a Prevenar13 úhrada 4x260kč.....myslela jsem,že s tím má někdo zkušenosti,náš neurolog apeluje právě na už zmíněnou HexavakcínuSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků