Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 966 příspěvků
*** VELIKONOČNÍ POHLEDNICE ***
Hurá je to tady



Jani, pak už neblinkala, ale te´ˇd večer se napila, dala sem ju na odbrknutí a vyhodila celý obsah žaludku, ale nedávila se, prostě to asi místo brknutí všechno vyhodila. a byly tam ještě hleny. ale je fakt, že od toho poblití už v ní hleny nechrčí, takže třeba se jich zbavila a bude už to lepší.

Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
16 %
6 hlasů
78 %
29 hlasů
5 %
2 hlasy
Celkem hlasovalo 37 unikátních návštěvníků