Baby aktuálně - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 28 005 příspěvků
Ochrana na rohy stolu a pojistky na nábytek
Ahoj, my máme ochranu rohů i pojistky na šuplíky a skříňky z DM. Jak moc velkou výdrž mají ty chrániče rohů, ale nedokážu říct. Naší malou to nijak nezaujalo, takže se to nesnaží odloupat (zatím). https://www.dm.cz/babylove-ochrana-na-rohy-nabytku-p4058172779473.html?wt_mc=google.ads_shopping.10934380777.110992527721.459124456519&gclid=Cj0KCQiA-eeMBhCpARIsAAZfxZDjVotgXOrKWx2brMEpM9Gw6reVIYWqTYv8Sp-HXrjvu467xio6pKIaAmXbEALw_wcBOchrana na rohy stolu a pojistky na nábytek
Ahoj, s chráničema rohů je u nás také boj :-D měla jsem takové průhledné a ty vůbec nedržely... Pak jsem objednala z DEDRA takové pěnové (mají i různé barvy, takže se ti hodí k nábytku) a držely nějakou dobu, jsou na oboustrannou pásku a časem se prostě odtrhnou, ale zase je pak nalepím a drží :-D Kdyby se ti líbilo něco z té DEDRA, tak ti můžu dát heslo a měla bys i slevu z katalogových cen (až 30 %). Mají buď rohové nebo celé pásy na hrany nábytku. Na skříňky pojistky nemáme, dcerka trochu otvírá, ale není to tak hrozné... :)Sucha kůže
Ahoj, nám pediatr předepsal krém Lipobase 100g /žluto-bílý obal/. Používám ho já sama na ruce a taky mažu malou na obličeji, když jdeme venku. Dobře se snáší, není parfemovaný a s lék. předpisem stojí asi 50-60kč.Dětská autosedačka
Aha to je dobrá informace, protoze se mi zdá, že právě ta značka joei to má dokonce od narození do 36 kgDětská autosedačka
Joei značku ani neznám ale koukla jsem na ní a vypadá hodně podobně Britaxu. Ještě bych doporučila autosedačku nejprve na těch 9-18 kg a pak od 15-36 kg. Moje sestra má autosedačky (teď nevím značku, ale jsou mezi levnějšíma) od 9-36 kg a když jsem ji poutala do auta, tak moc nedržela a hýbala se U Britaxu se mi to nestalo nikdy, drží a sedí pěkně :)Dětská autosedačka
děkuji :-) právě nad touhle uvažuji a ještě nad značkou joei :-)Dětská autosedačka
Ahoj, já mám třeba s poutáním proti směru docela problém. Syn je hrozně dlouhý a má 15 kg, ale ty nožičky už protisměru nenaskládá, má je strašně nahoře a skoro už nepokrčí kolena. Asi už nám nezbyde nic jiného než sedačku přetočit... chtěla jsem vozit ještě déle, ale asi to nepůjde. Naštěstí nejezdíme nikdy nijaké extra dlouhé vzdálenosti.Vánoční stromeček
Přesně to mi radily i holky na FB, ale tohle řešení se mi právě moc nelíbí ... budu doufat, že to prcek pochopí :) on se zatím všemu jenom posmívá :DDětská autosedačka
My máme cybex sirona m2 isize a jsme spokojení. Může být v protisměru i po směru, ale nejde otočit do strany pro lepší posazení dítěte..to umí cybex sirona S2 isize, ale ta je zas o něco dražšíDětská autosedačka
Ahoj, my máme kočár, vajíčko a také autosedačky značky Britax a jsme s tím max spokojení. Máme autosedačku od 9-18 kg a pak od 15-36 kg. Poutáme pásem (viz odkaz), ale kdybyste chtěli, tak mají i na ISOFIX. :)(např. tady https://www.mall.cz/autosedacky-9-18kg/britax-roemer-king-ii-black-2019-storm-grey?gclid=Cj0KCQiAkNiMBhCxARIsAIDDKNXt0t6N6mu5CbBPkzLfDsm5NLhphZvp_B3aZrh0BedmWpM7SrmMkcsaAvxhEALw_wcB)Sáňky pro roční miminko
My ten bob máme schovaný na půdě, tak bych ti řekla, až ho vyndáme ale když se dívám na obrázek, tak by to jít mělo. Jen teda si dávej pozor, jak má to opěradlo, tak se s tím hůř zatáčí a občas jsem ji vyklopilaDětská autosedačka
Ahoj, hlavně určitě protismerku aspon do těch 18kg minimálně.. pokud jde o bezpečí je "jakýkoli" protismer lepší nez posmer.. jinak bych vybírala mezi axkid, klippan, besafe a z tech levnějších, ale taky dobrých joie.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků