banner

Baby aktuálně - nové reakce

Žhavé novinky, aktuální radosti i trápení, aneb Co nesmím minout. Vítejte v Baby aktuálně! POZOR! Než začnete psát do této aktuální rubriky, zkuste se, prosím, zamyslet, zda pro Váš příspěvek již neexistuje přiléhavější rubrika. V opačném případě již Baby aktuálně nebude plnit roli aktualit, ale bude směsí nesprávně zařazených příspěvků. Děkujeme.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 28 000 příspěvků

@Ady.S

zácpa

My právě měli taky ty rozpouštěcí. Já jsem po ATB měla imunobene, pytlíček prášku rozpouštějící se v puse a bylo to very good. Verunce to právě nechutnalo a já se divila. No měla jsem si to taky zkusit
@Zuzbr

zácpa

No dávám Lefax nebo Sabsimplex a taky Baby Calm, ale nevím jestli tohle nepomáhá jen od nadýmání, ne od zácpy. Prdí fakt pěkně, až se divím, kde se v něm tolik vzduchu bere :-)
@škubanek

zácpa

ty tabletky se buď spolknou a nebo rozpustí v trošce vody, ale měli děsnou chuť i na mě, já je dojítala po ATB.
@Zuzbr

Anetám a Anetkám všechno nejlepší!

děkujeme

Honzík - 1.narozeniny

\\krásné narozeniny

Honzík - 1.narozeniny

Ještě jednou všechno nejlepší k nádherným 1. narozeninám Honzíčku A do dalších s námi na zdraví
@Ady.S

zácpa

A Áďo, ty tabletkové se cucají nebo polykají?

Honzík - 1.narozeniny

Všechno nejlepší

Honzík - 1.narozeniny

Honzíkovi na jeho další cestu životem přeji všechno nejlepší.At je ta jeho Honzíkova cesta jen a jen plná štěstí.

Honzík - 1.narozeniny

Už ? To snad není ani možné Honzíkovi přeji jen to nejlepší
@danicka84

Honzík - 1.narozeniny

Honzík - 1.narozeniny

Dani všechno nejlepší

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
27 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
21 hlasů

45 %
62 hlasů

15 %
21 hlasů

Celkem hlasovalo 137 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici