Baby aktuálně - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 28 005 příspěvků
Porodní poranění
Jizvu je dobré masírovat. Nejlepší je prý domácí sádlo, ale pokud nekdo chce k dostání jsou všelijaké. Masážní olejovky a masti na jizvy. Pokud se jizva masíruje, změkne.dědické řízení
Ahoj, podle mě notář má k tomu právo, už jen z toho důvodu, že zjišťuje zbylý majetek. Ale pokud tomu bylo tak po smrti, tak to z výpisu uvidí a jak už někdo psal, dobré je podat nějaké oznámení. Asi se o tom poradit s právníky, jaká je nejlepší cesta. A pokud tomu tak bylo těsně před smrtí, tak s tím už neuděláte nic :-) My dědictví řešili skrze právníky dokonce, protože můj bratr je pořádný kvítko slušně řečeno a nastaly nějaké komplikace. Takže pokud byste chtěla následně doporučit nějaké právníky, tak za mě určitě z Cikru: https://www.cikr.cz/Videa vzpomínky
Aha, to je super, to jsem nevedelaVidea vzpomínky
jo jo, nikdo cizí to nevidíVidea vzpomínky
Aplikace nevím, ale sestra vždy dělala videa na PC přes Windows Movie maker :)Videa vzpomínky
Ano, dá se, takový funkce na YouTube je. Mi by se spíš líbila aplikace, která by videa sloucila nějaké snadno ve 'film'Videa vzpomínky
A to je nemůže vidět nikdo kromě vás?Videa vzpomínky
Ten nápad s youtubem se mi líbí :-) asi se na to podívám a zkusím to také takVidea vzpomínky
My videa ukládáme do noťasu a zálohujeme na externí disk. Ty nejlepší pak nahráváme na youtube na soukromý kanál, ke kterému máme přístup jen my. Usoudili jsme, že youtube ještě nějaký čas bude fungovat a video tam půjde vždy přehrát, ať už se budou nosiče či typy souborů a možnosti přehrávání v budoucnosti jakkoli měnit.Videa vzpomínky
Také mám mobil plný různých videí a často si je pouštíme. Manžel je umí dát dohromady do jednoho, dělá to třeba z dovolené.Jinak třeba udělat složku v počítači a tam si je přesouvat, každý rok by měl svou složkuVidea vzpomínky
Ahoj, já tisknu fotky 2-3x do roka, ale videa mám akorát v mobilu. A co udělat z toho takový sestřih/film a ten si dát na CD/DVD/flashku, aby se na to dalo podívat :-)Dudlíky
Maximálně ji ho vezmeme, až bude mít Třetí narozeniny, bude to mít jako darek :) moc to ted neřeším, zase když byla na podzim nemocna a měla teploty, tak ten dudlik byl fajnSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků