banner

Baby aktuálně - nové reakce

Žhavé novinky, aktuální radosti i trápení, aneb Co nesmím minout. Vítejte v Baby aktuálně! POZOR! Než začnete psát do této aktuální rubriky, zkuste se, prosím, zamyslet, zda pro Váš příspěvek již neexistuje přiléhavější rubrika. V opačném případě již Baby aktuálně nebude plnit roli aktualit, ale bude směsí nesprávně zařazených příspěvků. Děkujeme.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 27 966 příspěvků

@zajic

Je ve 20. měsících vhodná stále mixovaná a převážně mléčná strava?

presne tak, moje tchyne je nastesti zlata, co ji Lukas nijak nekomentuje. Ale kdyz on je v tomhle hroznej, kdyz mu dam neco novyho, tak se na to tvari, ze ho chci snad otravit
@zanlena

narozeniny

holky díky za rady,koupila jsem puzzle a korálky do vlasů,to by se jí mohlo líbit a ještě jí to zabavit

jsem tadýýýýýýý

ahoooj

narozeniny

nějaké společenské hry

narozeniny

tak buď nějakou parádu nebo puzzle, společenskou hru, karty - kvarteto
@zajic

Je ve 20. měsících vhodná stále mixovaná a převážně mléčná strava?

Já bych to tipovala na tchýni.

narozeniny

Něco, aby byla čači Ať už z kosmetiky, bižu nebo něco na sebe ... sukýnka

narozeniny

kosmetiku nebo nějaký řetízek, náramek. nebo jestli ji něco baví...
@Kydka

narozeniny

knížku dostala naposledy k vánocům a prý přečetla 2 stránky,nebudu to hrotit a knížku už teď asi vynechám

narozeniny

A co právě tu knížku? Nějakou zajímavou, obrázkovou, komiks, nebo o dospívání.

narozeniny

co už nějakou kosmetiku? Něco na sebe? já kupovala neteři akvarelové pastelky, ale ona hooodně maluje

Je ve 20. měsících vhodná stále mixovaná a převážně mléčná strava?

to je humorný dotaz, evidentně to pokládá někdo jiný než maminka dítěte, bych tak tipla, že babička má pocit, že to má její robátko málo pestré a dcera-snacha to dělá úplně blbě. Tím nehodnotím ten jídelníček, taky mi nepřijde ideální, ale všichni víme, že ne všechny děti ochotně hryžou cokoliv a zkouší nové potraviny.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
43 hlasů

17 %
13 hlasů

Celkem hlasovalo 77 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40