Baby aktuálně - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 27 966 příspěvků
To čekání je děsný, co? :( Upřímně moc nevím. Léky celý život, kortikoidy na co nejmenší dávky a doufat, že se to nebude zhoršovat a ja budu v těch 80% lidí, kteří se vrátí k normálnímu životu. Operace brzlíku, která pomáhá v mém případě nic neřeší.prostě tělo si vytváří protilátky Na receptory nervosvaloveho přenosu a ty zajišťují stah svalu. Kdyz nefungují nefunguje sval. Tzn. Padá víčko, hlava, nezvedeš ruce, nezvedneš se ze židle, dvojité vidění, špatně vyslovuješ, padá jídlo z pusy a tak.. V krajním případě se můžeš udusit. Vyléčit se to nedá, ale dá se to snad dostat pod kontrolu léky( teda v to doufám).




Vzala jsem kultůru ztečí
to je dilema. Ale pichlaví zelenáči jsou taky k sežrání. A Heli, možná budou víc sexy než VáňaVzala jsem kultůru ztečí
Jů ta palma je krásná.Ta se líbí i mě jako nezahradníkovi. Do jaké výšky tak vyroste?Bojím se, ale snažím si to nepřipouštět. Po lécích nemohu spát(spím 4 h denně a tělu se to nelíbí), pleť mám jak puberťák a je mi po nich blbě. V po jdu na ko a doufám, ze mi začnou snižovat dávky. Co ty?Často na tebe myslím!
hej kdyz do me zitra kopnes.. reknu ti jak na to.. i bez programu... ted je to jednoduchy v moznostech internetu..

Vzala jsem kultůru ztečí
Helčo, hrooooooozně ráda bych věřila, že Váňa pojede i za rok, za dva, ale tento týden jsem s ním četla rozhovor v Mladé frontě, kde prohlásil, že letos je to fakticky naposledy. I když kolikrát tohle už říkal, že?Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
15 %
4 hlasy
77 %
20 hlasů
8 %
2 hlasy
Celkem hlasovalo 26 unikátních návštěvníků