banner

Baby aktuálně - nové reakce

Žhavé novinky, aktuální radosti i trápení, aneb Co nesmím minout. Vítejte v Baby aktuálně! POZOR! Než začnete psát do této aktuální rubriky, zkuste se, prosím, zamyslet, zda pro Váš příspěvek již neexistuje přiléhavější rubrika. V opačném případě již Baby aktuálně nebude plnit roli aktualit, ale bude směsí nesprávně zařazených příspěvků. Děkujeme.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 28 005 příspěvků

@Lenuska1234

Krém na opalování pro děti

No jo to je na nic jet na wellness bez plavek :) Ale zase je dobře, že sis vzpomněla. Horší by bylo, kdyby jste se chystali do bazénu a plavky nikde My jsme jeli na wellness vloni na podzim, jen na jeden den a také jsem si plavky nevzala...přišlo mi to zbytečné, když jsme měli zaplacenou privátní vířivku a každý jednu masáž. Ale samozřejmě tam byl i bazén, takže jsme do něho nemohli
@Pet-Z

Dudlíky

No tak uvidíme, kdyžtak ho snad dáme čertovi
@Lenuska1234

Dudlíky

Hlavně na spaní, ale později i když byla protivná nebo unavená nebo se jí něco nelíbilo a tak, takže pořád :D Když je to jenom na spaní, tak si myslím, že je to v pohodě
@Jolina

Poporodní vložky

Není zač, podívej se na to.
@Pet-Z

Den dětí

ty alba vyjdou hodně draho :-D
@Pet-Z

Den dětí

já jsem nedávno vyhazovala pár obrázků, co měla mamča schované ode mě. Tak to byla hezká vzpomínka a pak jsem je vyhodila, co s tím :)
@Pet-Z

Krém na opalování pro děti

to se bohužel někdy stane, ale vyřešila jsi to dobře, lepší, než ji nečistit vůbec :) Když jsme jeli v únoru na hory (bez dětí), tak jsem si zapomněla plavky do wellness, tak jsme ještě na Slovensku 10 km před cílem kupovali plavky :-D
@Pet-Z

Dudlíky

tak to je super, že to tak vyšlo. A na spaní ho neměla? A nevzpomněla si? My ho máme jen na spaní přes den a na noc a vždy si na něj vzpomene...
@milina

Poporodní vložky

Aha, děkuji za radu, podívám se tam.
@Pisinka

Náramek pro muže

Moc děkuji za tip na náramky - na Iocel mají fakt krásné, hned jsem jeden manželovi objednala :)
@Lenuska1234

Dudlíky

Vzala jsem jí ho na oslavě jejích třetích narozenin. Dělala nějaké scény nebo co, jak asi bylo hodně lidí a byla protivná. Takže jsem se hrozně rozčílila, a ustřihla je a hodila do koše, ale neviděla mne. Ten den si na to ani nevzpomněla, měla hodně dárků a kamarádku až do večera
@Lenuska1234

Krém na opalování pro děti

No to je jasný. Letos na Šumavu jsem snad poprvé pro malou něco zapomněla zabalit - kartáček na zuby a pastu...to byl povyk, přitom taková maličkost :D Špatné bylo to, že obchod byl daleko, a navíc jsme to zapomněli koupit, takže jsem jí dva dny čistila mým kartáčkem na zuby (snad ti to nebude připadat úplně nechutné, ale za mne to bylo lepší než jí nechat bez vyčištěných zubů) těm dětem mi přijde, že se to všechno tak nějak rychleji usazuje. Někdy se stane že malá usne a zuby večer nevyčistíme a ráno má opravu dole nánosy šedého povlaku

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

21 %
32 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
24 hlasů

43 %
67 hlasů

17 %
27 hlasů

Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici