Ach, Ti chlapi - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 3 589 příspěvků
Mrcha jedna :-)
bohužel taktéž se mi vůbec nelíbí
ja tam priste nebudu davat ten celer sterilovanej ale uvarim ho, bude mekci, jablka nejsou spatnej napad


no snedl to, ale vickrat to pry delat nemusim...


Není koza jako koza
u nas sou vsechny kozy jen meee--on vidi ze ma naka holka kozy a krici pres celou ulici meee pani ma meeee meeee kozy kozy:-! tatinkova skola:-!Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
27 %
19 hlasů
68 %
48 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků