7 až 12 měsíců - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 1 659 příspěvků
Igouš - 9 měsíců :-)
Brouček malej
Igouš - 9 měsíců :-)
šikula
Igouš - 9 měsíců :-)
já se taky vždycky musím dopočítat, kolik že mu vlastně jeIgouš - 9 měsíců :-)
dycky si u nekoho rikam, ze preskakuje mesice, u nekoho ze to zas vubec neutika.ale uz 9m? ja ho mam furt za max pulrocni dite.... toto leti... je to borec!!:o)
Šíma oslavil roček :o)
Šikulkavše nej k 1.narozeninámusinani
prislo mi take ze je vycurany,ale zas nechat ho dlouho jecet. par krat rval a ne a ne otevrit oci, prislo mi, ze ma nocni muru.usinani
no tady je vice moznosti.. bud se budi zvykem, a jelikoz vi ze dostane prso- je to pro nej strasne prijemny ze si podudla aby zabral...taky ho muzou trapit zuby, a tak se budi bolesti.. ja osobne bch sazela na tu vycuranost a zkouseni matky- mela sem to doma taky:D:D podudlat kozu a usnuout, nez se opet probral a zjistil ze koza v puse uz zas neni... pak sem t utla- proste mel smulu synacek- neb bysme se nevyspal nikdo.. zjistil po par prorvanych noci ze matka fakt prso neda pokazdy kdyz si rekne a zacal stacit dudlik..
usinani
Kojila jsem jen do 7 měsíců,tudíž zde je situace malinko jiná, ale Jiřík byl odkládán do postýljky ve svém pokojíčku, kde bylo úplně zatemněno pravidelně a to vždy v 19:00, do postýlky dostal AVENT flašku s nutrilonem, kterou si držel, svého zajíce a šlo to. Pokud plakal, nechala jsem 15 minut, poté kontrola plíny, mlíčka, pohlazení sdělení programu na zítra, pokud plakal po 30 minutách příchod toto zopakovat, pokud plakal nechat....pak usl. Pokud řval hodinu, se mnou do ložnice, počkat až usne, držet za ruku flaška a bylo, pak přenést k sobě.Dudlík jsem nikdy nedávala, od narození ho nikdy neměl a trvala jsem na tom.Samozřejmě je období, kdy miminko takto dovádí, ale trvalo třeba jen 14 dní, pak třeba 14 dní klid, pak se to opakovalo.Jo a masírovala jsem dásničky calgelem před spaním.
Pospicha, pospicha...
Mě přijde, že každé další dítě je o level rychlejší.Pospicha, pospicha...
mas pravdu,ty starsi deti je asi nejak moooc motivujou..Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
27 %
19 hlasů
68 %
48 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků