banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

17 tt - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak dneska jsem se přehoupla k Vám do nové kolonky.:) Normálně \"satan\" zůstává nadále satanem, neboť nám nechce prozradit co je zač. Já už jsem napnutá jako kšandy a už bych taky ráda koupila něco buď \"jo\" klučičího nebo holčičího..:) Nahoře mám už 3 kilča, takže se to asi začíná rozjíždět.:) Kdy jste se dozvěděli co čekáte?
ja v 16+5tt.Mala se ze zacatku nechtela ukazat ale pak to vzdala
chudák malej, prej satan nám se prcka ukázala až ve 26.týdnu tak třeba si taky ještě počkáš
@kacato Žádný chudák..) oni vypadají ze začátku nevině a pak se ze všech vyklubou \"satani\".:) , Je to samozřejmě s nadsázkou na malucha se strašně těšíme a už teď vím, že z něj budu úplně hotová. My jen tím co děláme, říkáme všem dětem satani, protože když jich potkáváš denně 60, tak to je někdy záhul.:) Jinak taky tě teda pěkně napínala, to asi nevydržím..:)
My máme exhibicionistu, takže poprvé v 16. týdnu a od té doby nás pokaždé utvrzuje... naposledy jsem viděla jako první na UZ prdelku s pindíkem a nožičkama a pak teprve zbytek
Až ve 30tt, schovával se a nebylo by to na stopro.
já v 16+4. Malej ležel roztaženej jak dlouhej, tak širokej.
@danicka84 to závidím.. já teda taky myslím, že to bude kluk, ale jednak dokud to člověk neví na 100% tak nevěří.:) no nic no musím ještě 3 týdny vydržet.:(
Mě řekli asi ve 20 tt, že to bude zřejmě holčička a pak jsem šla na 3D ultrazvuk, kde se tak natočila, že jsem poznala, že je to holka, i já :)Ty máš nahoře 3 kila?? Já jsem teď ve 25 tt a mám nahoře 14 kg. Jsem z toho nešťastná, ale už to neřeším, musela bych být v depresi celé těhotenství :-) Každopádně už chci rodit a shazovat..
@Radana.K No já myslím, že to rychle doženu (celou dobu nic a teď to začlo jít nahoru). Ale je pravda, že hodně sportujem tak to je možná tím..
@malinaski Já sportuju taky, 3x týdně. jóga, plavání, cvičení. Do toho bydlím ve 4tém patře bez výtahu a mám psa. Takže neustále chodím, běhám, lítám. Právě proto ten nárůst váhy nechápu. A to nejím o moc víc než normálně. No co už, někdo to prý tak má, že hodně přibere. Dolů to pak půjde snad stejně hladce jako to šlo nahoru :-)
@Radana.K To vypadá, že jsi hodně zavodněná a dolů to půjde sakra rychle. Jen bych se zeptala v poradně, že se ti zdá, že hodně zadržuješ vodu.
@Radana.K Tak to si žiješ taky dost akčně.:) no jak říkáš každý to má nejspíš jinak, ale vzhledem k tomu co píšeš, tak bych se opravdu nebála, že ti ty kilča dlouho zůstanou.. Stejně je nejduležitější že je malička zdravá a má se u mamči dobře.:)
@Radana.K Tak to si žiješ taky dost akčně.:) no jak říkáš každý to má nejspíš jinak, ale vzhledem k tomu co píšeš, tak bych se opravdu nebála, že ti ty kilča dlouho zůstanou.. Stejně je nejduležitější že je malička zdravá a má se u mamči dobře.:)
Na velkem utz.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40