13 měsíců až 3 roky - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 2 239 příspěvků
vachrlátor
hezký,no já to nejdřív proberu s doktorem v červnu na tříleté a pak se dyžtak objedná taky.vlasy
no ona ještě ve dvou letech měla vlasy kraťoučký. Teď jí teda za týden budou 3 a během toho roku jí opravdu narostly...ona ale nechce nosit ani culík, ani sponky...takže to vidím na to stříhání Je fakt že jí začaly popadávat před týdnem, kdy - ač nevypadala unaveně - po koupání usnula ještě s vlhkou hlavou...tak jestli to s tím nesouvisí. Ale asi to vidím na léto s krátkým sestřihem...však zase narostou.Adelka nejak vyrostla
Ha mě Stella ve 3 letech 105Dřív bude kreslit než mluvit...
to je taky šikovná, že se tak snaží a hlavně, že ji to baví, Alex u toho se mnou vydrží dlouho.vachrlátor
Díky, dám.vachrlátor
No, to jsem tak čekala. Tak držím palce, ať se to nepotvrdí. Určitě pak dej vědět.Dřív bude kreslit než mluvit...
Jé, tak to je fakt šikulka. Naše Maty nemaluje, zato furt \"píše\" písmena. Nejradši píše T, protože tak začíná táta.vachrlátor
tak jsem tam volala, doporučení nepotřebuješ, ale termín polovina července.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
26 %
27 hlasů
69 %
72 hlasů
5 %
5 hlasů
Celkem hlasovalo 104 unikátních návštěvníků