0 až 6 měsíců - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 2 587 příspěvků
Hanule 4mesice a kus
Míry máte krásný holky,v podstatě je stejná jak Kryštof ,Hani ho krásně dorostla Včera jsem s ním byla v Podolí a tam mu naměřili 65cm a 7290 g ,ta váha mě zaráží ,má o 100g min než měl přede dvěma týdny . Snad to je tím ,že se vážil na jiné váze a úplně nahatý. Do naší poradny jdeme příští čtvrtek tak jsem zvědavá . Kryštof má taky rýmu ,on teď děsně vyvádí ,furt jen brečí a vůbec nespí .Ani přes den ,ani v noci ,jsou to muka. Jestli zuby začínají nevím ,ale je to očistec . Co jsi dala klukům za Meningokoka? Asi to dám holkám ,začnu Bárou ,ale musím si to nastudovat včetně očko schémaBrzy ho prekrtim na Tummy (brisko)
Oni totiž moji rodiče dřív bydleli s babičkou a dědou a děda prý nesnesl,když dítě plakalo,takže kdykoliv brácha brečel,tak děda prý:ten kluk má hlad,dej mu najíst!Takže máma od čtyř měsíců do toho dítěte cpala krupičný kaše a banán s piškotama a tak,kdykoliv brácha začal fňukat jako cvalík je dodnes,má kolem 100kgBrzy ho prekrtim na Tummy (brisko)
tak jestli jsi měla dia co všude slyším umřela bych hlady... Za ty rady bych vraždila... Když vymysleli měření cukru, měli taky vychytat následnou péči o ty rádoby cukrovkářky...Brzy ho prekrtim na Tummy (brisko)
tak hlavně že je spokojený ne?Brzy ho prekrtim na Tummy (brisko)
tak to je bomba, 12 kilo v pul roce... U nas je to podobne, jen Ria byla trochu vyjimka pac po operaci byla krmena intravenozne a potom pomalu zkouseli jestli snese mleko a kolik. Takze ta se poradne rozjedla az kolem 6 tydnu. Doted jedi vic nez dobre, jen Ria je trochu vybirava, ale toho, co ma rada by sporadala tunu (hlavne sladkosti, ale i teplych jidel a ovoce). I ve skolce porad slysim ze vsechno sni a chodi si pridavat, ze z ni maji radost, no to ja taky, jen holt penezenka breciBrzy ho prekrtim na Tummy (brisko)
taky mám žravé děti a envím jak u tebe ale u holek se to pokaždé po druhým roce zlomilo a začaly dělat s jídlem caviky,ale pořád se dá říct,že docela dobře jedí.Jsem zvědavá na Kryštofa jak na tom bude,zatím úspěšně následuje své sestry,asi to máme v genech,můj brácha když mu bylo půl roku tak vážil 12kg a dětská doktorka tenkrát mámě řekla:paní Stupková,jestli chcete aby vám to dítě prasklo,tak ho krmte tak jak jste ho krmila doteďBrzy ho prekrtim na Tummy (brisko)
hele když ten šátek dokážu navázat já,tak to zvláden úplně každý Ta televize je to nejhorší řešení,ale v pátek už to jinak nešlo,hlady jsem šilhala a mladej furt jen řval,chlap v práci a holky ve školce,neměl ho kdo zabavit...a pak mi to došlo...televizeBrzy ho prekrtim na Tummy (brisko)
To ti verim, ja tu dietu drzela jen dva tydny, nez zopakovali ogtt a zjistili ze zadnou cukrovku nemam a zhubla jsem dve kila...Brzy ho prekrtim na Tummy (brisko)
Adam to stejne, ten ji vic nez ja a je normalni na 128 cm vazi 28 kg...Brzy ho prekrtim na Tummy (brisko)
Ondra nebyl nejedlík ....jen to na něm nebylo poznat, že jí .... pořád jsem musela vysvětlovat, že to má geneticky a přijít v 11 měsících na převážení, zda přibral ...až když konečně jednou dorazil s ním k doktorce tatínek ....tak řekla" No jo, teď už vím, proč Ondra tak vypadá ....vy jste oba takoví chroustíci!"je fakt, že přibrat v těhotenství jen 3,5kg kvůli dietě na těhu cukrovku moc normální nebylo .... po porodu jsem jedla 8x denně a stejně jsem první půlrok hubla co měsíc to kilo ... když se nad -10kg pak podivovala doktorka na dia ...tak jsme měla chuť začít ječet ...protože to byla jejich dieta ...Brzy ho prekrtim na Tummy (brisko)
To je blbost vid? Kojene dite si taky vezme kolik chce a nikdo mu to nedavkuje. Nase deti byly tlustoucke a Fanda ted vypada jako anorektik a to ji porce jako ja.Brzy ho prekrtim na Tummy (brisko)
Jj, ja vim, mam uz s tim bohate zkusenosti . Nastesti ted mame fajnou mudru, ta to neresi, ale u Adama dr me vystresovala, ze ho prekrmuju, ze v zadnem pripade mu nesmim davat vic nez je doporucene davkovani na krabici a pak mi tyden rval hlady, nez me doslo, ze se na jeji uzasne rady mam vykvaknout...Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
26 %
27 hlasů
69 %
72 hlasů
5 %
5 hlasů
Celkem hlasovalo 104 unikátních návštěvníků