Inzerce
Inzerce
Inzerce

reakce na atb klacit - diskuze

  • reakce na atb klacit
    Dobrý den,
    syn 3,5 roku má během 6ti týdnů třetí atb. nejdříve ospen na angínu, ospamox následoval na zánět středouší a pak klacid na zápal plic. po 4 dávká atb klacid se syn osypal po celém těle červenými výraznými flíčky, bíle ohraničenými.
    Bylo nám doporučeno vysadit ihned atb. (doléčí se zápal plic nez atb??!) a nasadit Rectodelt čípek (kortikoid)?????!!! s tím, že se jedná bud o alergi (u klacidu je v příbal letáku,že reakce jsou velmi vyjímečné) nebo o virovou infekci.....
    děkuji za odpověď
    ifca   | 19.12.2014 11:19:25 | Reakcí: 1, poslední: 19.12.2014 14:42:31
    Reagovat | Skrýt reakce | URL příspěvku

Téma: Příliš mnoho léků pro dítě? (strana 1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce