Inzerce
Inzerce

latkove pleny - diskuze

Příspěvek z diskuzí: Jaké pleny? (strana 2).

 • latkove pleny
  Milé maminky,l
  tento týden jsem absolvovala předváděčku látkových plen, a ty se kupodivu velmi změnily. Pamatuji se na mého bratra a na tátu, který denně žehlil 40 plenek. Dnes je to jednodušší zajdu do obchodu a koupím jednorázovky, ale z ekologické stránky se spořebuje x tun odpadu. Asi si říkáte, že tu chci propagovat nějaké plenky, ale není tomu tak. Sama čekám prvního přírůstka do rodiny a tak se zajímám o různé věci mimo jiné i plenky. Na prvním místě je samozřejmě čas, který chci věnovat miminku, ale říkám si, že bych se měla k přírodě chovat slušně, když už to nedělají ostatní. Zpět k přednášce, přednáška byla zajímavá, dozvěděla jsem se o různých druzích plenek látkových a jak s nimi zachazet, jaký je materiál apod. Kupodivu s nimi ani neni taková práce cca 1hodina týdně, ale asi až se to člověk naučí. Tedˇsi myslím, že bych to chtěla, alespoň částečně zkusit, mít látkové , ale i jednorázovky, propřípad, že nebudu stíhat. Budu ráda, když mi napíšete vaše názory popř. zkušenosti s látkovými plenkovými kalhotkami, které chci používat. Informace o plenkách které se u nás prodávají najdete na www. latkovepleny.cz, nebo si zadejte do vyhledávače následující firmy: popolini, tots bots, bambinomio a haipadaipa.
  banana   | 25.04.2008 09:36:11 | Reakcí: 1, poslední: 29.01.2010 12:36:18
  Reagovat | Skrýt reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: latkove pleny
   Dobrý den,

   já používám pleny s vysokou gramáží bavlny od společnosti Kikko, nestojí ani moc, já je koupila za 21 kč za ks (70x70) a 28 Kč za kus (80x80), taky jejich plenkové kalhotky jsou dobré, vyzkoušela jsem jich mnoho,ale ty jsou nejlepší vůbec nepromočí, jsou na suchý zip a hlavně vůbec netlačí do nožiček.

   LucieL   | 29.01.2010 12:36:18
   Reagovat | URL příspěvku

Téma: Jaké pleny? (strana 2)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×