Inzerce
Inzerce
Inzerce

Tekoucí očičko, příkrmy

Dobrý den, mám na vás dva dotazy. Jeden se týká tekoucího očička, z porodnice jsme šli s tekoucím očičkem, léčili jsme ho ophtalmoseptonexem, po měsíci takového léčení nám paní doktorka dala antibiotika, očičko se zlepšilo, ale po dvou měsících začalo téct druhé, po týdnu nám dala zase antibiotika, do týdne se to zlepšilo tak hned malého očkovala. Po několika dnech mu to zase začalo téci a tak jsme navštívili zase doktorku a zase nám dala antibiotika, ale jiná než předtím a už je to 14 dní a pořád se to nezlepšilo, antibiotika jsem kapala jen týden. Co bych měla jiného udělat, popř. co mám na to použít, abych nemusela s ním jít na výplach kanálku, má 4 měsíce. A druhý dotaz takový kratší, jakým příkrmem od 4. měsíce můžu začít? Kašičkou nebo zeleninkou nebo ovocem? Kojím jen částečně, večer dávám na noc umělé mlíčko, někdy i přes den, když má ode mě z prsa málo.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

V tomo případě vás výplach kanálku nemine, je to sice nepříjemné, ale mohlo by hrozit slepení kanálku.
Od 4. měsíce u částečně kojených dětí lze začít v poledne se  zeleninovým příkrmem, pokud na noc stačí mléko, tak ponechat, pokud je dítě hladové i po mléku, lze místo něj nabídnout kaši.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Tekoucí očičko, příkrmy - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×