banner

Dobrý den, mám 8měsíčního syna, včera jsme byli na preventivní prohlídce a paní doktorka bez jakéhokoliv upozornění synovi přetáhla předkožku. Nyní má kůžičku natrhlou a celou růžovou a popraskanou. Už od vidění bylo jasné, že ji má ještě hodně úzkou a volně přetáhnout nepůjde. Co s tím teď mohu dělat? Dr. říkala, že máme doma přetahovat, ale mně samotné to nejde, mám strach, abych mu neublížila ještě víc. Skoro všude se píše, že by se na předkožku nemělo do 1. roku (někde dokonce až do 3 let) vůbec sahat, jsem na sebe naštvaná, že jsem nestihla zakročit... Děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď

Pokud se Vám předkožka nelíbí, kontaktujte chirurga, aby zhodnotil stav, zkuste proplachy borovou vodou a promazání Framykoinem mastí.

Sdílejte stránku

Předchozí článek:

Alergie - vymizí?

Následující článek:

Blinkání

Poradna

Dobrý den paní doktorko. Jsem 10 týdnů a 6 dní těhotná. Posílám foto z ultrazvuku a mohla byste mi prosím určit, kde leží hematom? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, hematom se pravděpodobně nachází na levé straně od plodu, více Vám řekne Váš gynekolog, který Vám vyšetření prováděl a zná i Vaši kliniku, nicméně doporučuji teď klidovější režim - nesportovat, bez pohlavního styku, ideálně užívat progesteron. 

Obsah článku

  1. Odpověď

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
5 hlasů

77 %
23 hlasů

7 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 30 unikátních návštěvníků

Diskuze 0