Inzerce
Inzerce
Inzerce

Posílení imunity

Dobrý den, paní doktorko. Chtěla jsem se zeptat jak ještě podpořit imunitu syna - 4 roky. Loni bral imunoglukan a i přesto první rok ve školce měl každý měsíc zelenou rýmu a kašel. Letos než jsem stihla imunoglukan zavčasu nasadit, opět si žlutou rýmu donesl ze školky. Proto imunoglukan dostal týden ve zvýšené dávce a pak normální, k tomu marťánky a po necelém měsíci opět stejný problém. Nechci mu pořád dávat sirup na kašel, proto jsem teď zkusila mazat Psím sádlem a do nosu zatím pomáhala mořská voda s Cu. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Někdy budování imunitního systému malých dětí trvá déle než jednu sezónu. Správně jste nasadila Imunoglukan a multivitamín, stejně jako mořskou vodu s Cu. Pokud dítě nemá horečnaté infekty vyžadující antibiotika, není třeba nasazovat další imunostimulancia. Doporučuje se vyčkat ještě jednu zimní sezónu. Pokud by se stav neupravil, požádejte o alergologické a imunologické vyšetření.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Posílení imunity - diskuze

  • Ludmilka se posiluje
    My s manželem na posílení imunity v poslední době už používáme jenom https://eshop.guaranaplus.cz/guarana macu. Někdy objednáme macu peruánskou, jindy jen tak prostě normální. Není podle mě správné tělo nedoplňovat vitamíny, zvláště v této nemocné době. Naštěstí je za námi už ten covid.
    ludmila1985   | 29.11.2022 16:51:08
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×