Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jsou mé děti opožděné?

Během chatu jsem se dozvěděla hodně užitečných informací, i když některé odpovědi mě rozbrečely, protože si po nich připadám, že mám obě děti totálně opožděné. Honzík se narodil ve 33. týdnu, teď má 22 měsíců, ale plínku máme jak přes den, tak i na noc a popravdě si nedokáži představit, že bych ho měla teď nějak odplenkovat. Katka je trošku šikovnější, ale i tak je ze mě uzlíček neštěstí, asi opravdu navštívím psychologa, starat se o 2 nedonošeňátka je opravdu náročné.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Není důvod k pláči, každé dítě je individuální, nelze tabulky aplikovat na všechny, zvláště na nedonošené děti, jak zmiňujete. Ve Vašem případě je vhodné se řídit radami pediatra, který Vaše děti zná a vidí jejich vývoj kontinuálně. V případě takovýchto specifických problémů jsou skutečně odpovědi komplexní situace neznalého člověka, byť dětského lékaře, kontraproduktivní.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jsou mé děti opožděné? - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×