Inzerce
Inzerce
Inzerce

Aktuální akce pro děti i maminky

Koná se u Vás zajímavá akce? Sem s ní!

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
datum konání akce: 23.09.2019
město: Praha

Výzva Let's #BEACTIVE vás za 6 týdnů dostane do kondice!

 

Během tří let rozhýbat 60 000 neaktivních dospělých Evropanů - to je podstatou šestitýdenní výzvy, do níž se i letos zapojila Česká republika. Zájemcům se od poloviny září otevírají dveře fitness center po celé ČR, mohou vyzkoušet nejrůznější druhy cvičení a zjistit, co je bude bavit. To vše pod dohledem špičkových instruktorů, kteří je budou motivovat k pohybu.

Vést lidi k tomu, aby se chtěli více hýbat a žít zdravěji, to je motto Evropského týdne sportu, na který navazuje projekt Let's #BEACTIVE. Evropský týden sportu se u nás koná již po čtvrté a na zájemce čeká od 23. do 30. září spousta zajímavých sportovních akcí po celé republice. Loni se tak odborníkům podařilo v Evropě rozhýbat 12 milionů lidí a letos pořadatelé očekávají ještě větší zájem, stejně jako u projektu Let's #BEACTIVE, jehož popularita stále stoupá.

“V České republice se zapojují téměř všechna velká fitness centra z Prahy, Brna, Ostravy, Českých Budějovic, Příbrami a mnohých dalších míst. Program šesti týdnů je v jejich režii, mohou tak zájemcům nabídnout to nejlepší z aktivit svých fitness center pod dohledem zkušených instruktorů a trenérů - nejrůznější skupinové lekce, lekce v posilovně, workshopy, výživové poradenství a další akce. Pro účastníky mohou také vytvořit speciální lekci, nebo pro ně zorganizovat společné běhání nebo vycházku, což je skvělý způsob, jak dát dohromady všechny účastníky, kteří se tak mohou podělit o své zkušenosti a navzájem se povzbudit,” říká Jana Havrdová, prezidentka České komory fitness, která u nás projekt zaštiťuje, a která v září pořádá další osvětovou sportovní akci - celodenní konferenci Pohyb na předpis (27. 9. v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře v Praze). Dozvíte se zde spoustu novinek a zajímavostí ze světa fitness i zdravého životního stylu a mezi řečníky bude také řada známých osobností.

 

Termín: 23. až 30. září 2019

Více se dozvíte na http://www.komorafitness.czautor: markadlecova    Poslední změna: 08.09.2019 18:56:19
Předchozí článek Barevný říjen s kurzy Aladine Další článek Zbavte se bolestí na workshopech Fit Pain Free
Diskuze
Komerční sdělení

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce