Dobrý den, s přítelem se snažíme skoro rok o miminko a pořád se nám to nedaří. Před dvěma dny mi skončila menstruace a dnes jsem si všimla nějaké čiré, trochu bílé tekutiny, co mi vytéká z prsou a chtěla bych se zeptat, co by to mohlo být. Děkuji za odpověď .
Odpověď odborníka:

Dobrý den, sekrece z prsou může být známkou mnoha chorob či stavů. Často souvisí s vysokou hladinou prolaktinu, která může být důvodem toho, že nemůžete otěhotnět. Doporučuji tedy nechat si udělat u vašeho gynekologa hormonální profil.
Pro akci je nutné přihlášení
Pro akci je nutné přihlášení
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
14 hlasů
0 %
0 hlasů
7 %
5 hlasů
55 %
38 hlasů
17 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků
Související články
