Fond prevence např. u OZP

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
OZP má tzv. kreditní systém - pokud nečerpáte příliš zdravotní péče, dostanete 1x ročně max 500,- na útratu na různé nadstandardní služby. jde hlavně o očkování, plavání s dětmi atd.
Jsou ale i dvě volnější kolonky a to na přípravky a preparáty prokazatelně preventivního charakteru a zdravotnické pomůcky preventivní. Jenže co sem patří?
např. vitamínové preparáty (ty u nás neužíváme)
Takže se chci podělit o nápady, které mi už prošly a byly proplaceny:
Pro děti (už od narození) - Sterimar sprej do nosu, Infadolan mast, dětské čaje
Pro dospělé: vit. C, letos zkusím opal. krém Daylong.
Jestli máte někdo také něco, co vám v tomto programu proplácí, prosím připište to do reakcí - nápadů není nikdy dost a nechat to pojišťovně by byla škoda.
autor: Sunny    Poslední změna: 16.05.2008 20:10:53
Předchozí článek Betadine mast Další článek Pobodání hmyzem
Diskuze
 • Nápady
  Ahojda. My jsme si nechávali proplácet kojeneckou váhu - 3000,- - malá ji potřebovala, protože po narození a pak i po operacích ještě stále sledujeme přibývání...Ale podle mých informací na pobočce - vše, co se prodává v lékárně. Dudlíky, lahvičky, hrníčky, příkrmy, plínky, ubrousky...nám proplatili i lehátko na koupání, které jsem si koupila ve zdravotnických potřebách na internetu. Rozhodně teploměry, mastičky, olejíčky, čaj na prdíky nebo pro kojící matky, opalováky též...DŮLEŽITÉ: MUSÍ BÝT ZAKOUPENO V LÉKÁRNĚ ČI PRODEJNĚ ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB.
  kporizova   | 18.05.2008 12:40:34 | Reakcí: 1, poslední: 18.05.2008 18:19:38
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
 • Věrko, taky jsem u této zdravotní společnosti i s Verunkou. Čerpala jsem pouze plavání a vitamíny.Děkuji za tipy, tak snad se podaří ten další mimísek a uvidíme jak budu čerpat. Kdyby mne něco napadlo - dát tip.
  rodinka   | 17.05.2008 07:23:41
  Reagovat | URL příspěvku
Reagovat na příspěvek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce