Vyhodnocení soutěže o 3D puzzle Ravensburger

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Niko.H
  • marcrazy
  • olinka75
  • Hellena

Výherkyni gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Jakou přezdívku dostal návrh protopypu kultovní dodávky VW T1? Bulli

Více informací můžete najít na www.ravensburger.cz a www.facebook.com/ravensburgerCZSK

Jaká výhra na Vás čeká?

4x 3D puzzle Ravensburger 

Svoboda a dobrodružství na kolech

Legendární VW T1 se valí k vám, dopřejte si kousek reálné nostalgie a pocit dobrodružství, který šířil po celém světě. Ravensburger 3D puzzle model kultovního auta je konečně ten pravý dárek pro surfaře, dobrodruhy a všechny ty, jejichž vášní je vzdálenost a nezávislé cestování.

Miniaturní model VW T1 - sen všech Hippies, domov surfařů, klasika, symbol svobody a radosti ze života v klasické červené a bílé barvě samozřejmě včetně surfu na střešním nosiči. Díky technologii Easy Click získáte stabilní  trojrozměrné vozidlo bez lepení s funkčními otáčejícími se kolečky a nárazníkem.

Ravensburger  VW T1  je již k dostání v e-shopech a kamenných prodejnách Bambule, Sparkys, Hamleys, Pompo a dalších za doporučenou cenu 799 Kč. Je určen pro děti od 10 let.  

O společnosti Ravensburger

Jako pečlivou ruční práci zhotovila firma Ravensburger roku 1884 první společenskou hru. Rodinný podnik, založený v roce 1883, dnes nabízí vysokou kvalitu dětských her, hlavolamů i vědecké sety a největší výběr puzzle v Evropě, které přináší radost ze hry, vzdělávání a podporují rodinou pohodu. Ravensburger věří, že brzké rozvíjení a stimulace myšlení u dětí pomáhá nejen vyvíjet jejich zvídavost, motorické a umělecké dovednosti, ale také dodává pocit uspokojení a radosti z dosaženého cíle. 

Mezi produkty Ravensburger najdete nejrozmanitější sady inovativních her s velkou vzdělávací hodnotou. Hry vyvíjeny tak, aby zábavnou formou cílily na věkově odpovídající dovednosti dětí. Mnoho her je vytvořeno s velmi nízkým stupněm obtížnosti a jsou snadné k naučení, aby i mladší děti měly šanci porazit dospělé. Ravensburger získal mnohokrát cenu od uznávaných institucí jako Parent’s Choice Foundation, Oppenheim Toy Portfolio nebo Family Fun.

 


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce