Vyhrajte jeden ze 3 balíčků RAKYTNÍČEK želatinky

Přelom zimy a jara je charakteristický značnými výkyvy teplot a děti jsou tak vystaveny vyšší pravděpodobnosti onemocnění, se kterým se jejich tělo musí vypořádat. Proto je dobré v této době přemýšlet nad tím, co by pomohlo dětský organizmus celkově posílit, zejména však imunitu. 

Doplněk stravy RAKYTNÍČEK multivitaminové želatinky s rakytníkem na podporu imunity od české společnosti TEREZIA COMPANY jsou ideálním řešením. 

RAKYTNÍČEK želatinky mají skvělou chuť díky obsahu 20% ovocné šťávy. Vašim dětem tak budou chutnat a zároveň dodají jejich tělu potřebné vitaminy, kterých obsahuje 9 včetně rakytníku na podporu obrany¬schopnosti organizmu. Produkt je vyráběn tak, aby nezatěžoval dětský organizmus, tedy bez příměsí a konzervantů. V nabídce si můžete vybrat již z 5 druhů – originál Čtyřlístek, nové vylepšené příchutě hruška a višeň, nebo nové tvary Mořský svět a Džungle.

Jaká bude výhra?

Hrajeme o 3x kompletní sadu želatinek (5 ks).

CHCI VĚDĚT VÍC

Soutěž probíhá v termínu od 12. 3. do 25. 3. 2018 

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 45, 79, 163

Nápovědu naleznete na www.terezia.eu

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce