Vyhodnocení soutěže s GS Mamavit Prefolin® s DHA!

Kdo vyhrál 10 přípravků GS Mamavit Prefolin® + DHA?

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

 • Chytráci
 • Marci55
 • markseb83
 • MichaelaSt
 • michaluska34
 • Teaw
 • hhranolka
 • martasko
 • Debbie
 • krekr

Výherkyni gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Kolik vitamínů a minerálů obsahuje GS Mamavit Prefolin® + DHA? 23 vitamínů a minerálů

2. a) Proč je důležité v průběhu těhotenství přijímat DHA a EPA v přípravku GS Mamavit Prefolin® + DHA? Přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu v těle matky a kojenců, vyživovaných mateřským mlékem

3. c) Kolik µg kyseliny listové obsahuje 1 tableta GS Mamavit Prefolin® + DHA? 800 µg kyseliny listové v přirozené formě

GS Mamavit Prefolin + DHA

Více informací můžete najít zde www.mamavit.gsklub.cz

Jaká výhra na Vás čeká?

10 výherců získá doplněk stravy GS Mamavit Prefolin® + DHA

GS Mamavit Prefolin® + DHA 

GS Mamavit Prefolin® + DHA  - to nejlepší pro maminky a miminka v období plánování těhotenství, těhotenství a kojení. (doplněk stravy)

GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace vitaminu, minerálu, DHA a EPA. Je to kombinace, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích:

 • v období plánování mateřství – před otěhotněním, pro podporu imunity a srovnání organismu před velmi náročným obdobím pro každou ženu,
 • v období těhotenství, kdy výrazně narůstá potřeba vitaminu a minerálu,
 • v období po porodu při kojení, kdy se organismus postupně zotavuje a dostává do normálního stavu.

Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí na základě nejnovějších poznatku o výživě těhotných žen a kojících žen.

Užívání správných doplňků stravy již před početím je velmi důležité pro normální početí, normální vývoj a růst Vašeho miminka. Vitamin C, B6, B12, kyselina listová, selen, zinek a měď podporují funkci imunitního systému.

Prefolin® je speciální čtyřsložkový komplex obsahující kyselinu listovou, vitamin C, vitamin E a jód, které jsou obzvláště důležité již v období před otěhotněním:

 • Kyselina listová je důležitá pro správnou funkci reprodukčního systému ženy a fyziologický průběh těhotenství.
 • Vitamin C a vitamin E – Silné antioxidanty, které působí ve vzájemné součinnosti a napomáhají ochraně organismu před volnými radikály.
 • Jód – Tento prvek je potřebný pro tvorbu hormonů štítné žlázy. Doporučená denní dávka jódu se pohybuje v rozmezí 150–250 µg denně.

Proč jsou pro těhotenství důležité omega-3 nenasycené mastné kyseliny?

DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaneová) patří do skupiny omega-3 nenasycených mastných kyselin. V posledních letech je těmto látkám věnována zvláštní pozornost, a to díky jejich blahodárným účinkům na organismus. Lidské tělo není schopno tyto látky samo vytvářet (nebo jen ve velmi omezené míře), proto je musíme přijímat ve stravě.

Příjem omega-3 nenasycených mastných kyselin je v našich podmínkách často nedostatečný. (Hlavním zdrojem těchto látek jsou zejména mořské ryby a řasy – optimálně 3× týdně). V těhotenství, zejména od druhé poloviny, při kojení navíc potřeba omega-3 nenasycených mastných kyselin stoupá. Příjem DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji oči a mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Příznivého účinku se dosáhne při přijmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce přijmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA.

GS Mamavit Prefolin + DHA obsahuje vysoký podíl DHA a EPA, který ve spojení s pestrou a vyváženou stravou pokrývá potřeby organismu. Kapsle jsou navíc zpracovány speciální technologií DHA MMV Technology® pro větší komfort a pohodu při užívání.

Výživová složka

V 1 tabletě / kapsli

% RVH 

Složení tablet:  

 

 

Prefolin®:

 

 

Kyselina listová 

800 µg

400

Vitamin C

120 mg

150

Vitamin E

23,5 mg

196

Jód

200 µg

133

Beta-karoten

1 mg

*

Vitamin B1

1,6 mg

145

Vitamin B2

1,8 mg

128

Vitamin B6

2,5 mg

178

Vitamin B12

3,5 µg

140

Vitamin D3

5 µg

100

Biotin

150 µg

300

Niacin

20 mg

125

Kyselina pantothenová

6 mg

100

Vápník

162 mg

20

Fosfor

126 mg

18

Železo 

20 mg

143

Zinek 

10 mg

100

Hořčík

150 mg

40

Mangan

2 mg

100

Měď

2 mg

200

Chrom

25 µg 

62

Molybden

25 µg

50

Selen

50 µg

91

Složení kapslí:   

 

 

DHA 

350 mg

*

EPA

50 mg

*

RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

* RVH nebyla stanovena 

Jak GS Mamavit Prefolin® + DHA užívat?

GS Mamavit Prefolin® + DHA má dvojí schéma dávkování:

 • V období před otěhotněním:

V období před otěhotněním ještě nejsou nároky těla výrazně vyšší, ale každá budoucí maminka se snaží dát své tělo do optimální formy, dbá na pohyb a životosprávu. Doplňující zdroj v podobě přípravku GS Mamavit Prefolin® + DHA je tedy velmi dobrou volbou. Užívejte střídavě 1 kapsli a 1 tabletu obden vždy po jídle nebo během hlavního jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

 • V období těhotenství a kojení:

Tělo každé maminky prochází během těhotenství a kojení zatěžkávací zkouškou. Proto je dobré podporovat organismus v podobě přípravku, jako je GS Mamavit Prefolin® + DHA, který byl vyvinut přímo na míru maminkám a zaručuje jejich organismu kompletní a vyvážené dodání všech potřebných složek.

Užívejte 1× denně 1 tabletu a 1 kapsli vždy po jídle nebo během hlavního jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Doporučení:

Neužívejte souběžně další vitaminové přípravky.

Tip:

Užívejte GS Mamavit Prefolin® + DHA v pravidelnou denní dobu (např. v době oběda). Budete si jistá, že jste svůj vitamin užila.

Doporučené dávkování:

V období plánování těhotenství: střídavě 1 tabletu a 1 kapsli obden, V období těhotenství a kojení: 1× denně 1 tabletu a 1 kapsli

Upozornění:

Užívá se vždy po jídle nebo během jídla a zapíjí se dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Doporučení: Neužívejte souběžně další vitaminové přípravky. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

 

Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce