Vyhodnocení soutěže s Hamánkem!

Kdo vyhrál balíček, který obsahuje kapsičky a přesnídavky Hamé?

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Duckling
  • papunkova
  • Radi1
  • jar1
  • sariii

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Jakému období se říká imunologické okno: 17. - 26. týden života

Nápovědu naleznete na www.hamanek.cz

Jaká výhra na Vás čeká?

5 soutěžících získá balíčky produktů Hamé (v každém balíčku budou 3 Svačinky Hamánek a 2 ovocné přesnídávky Hamánek s jahodami a broskvemi)

Hamánek – péče v každé lžičce

Značka Hamánek, která navazuje na dlouhou tradici výroby příkrmů pod značkou Hamé, přináší dětem komplexní vyváženou stravu v prvních měsících života.

Hamánek nabízí pestrou škálu jak ovocných příkrmů, tak také zeleninovým či masozeleninových, ale také kojeneckých nápojů. Značka je mezi spotřebiteli velmi oblíbená. Hotová kojenecká strava vzniká za úzké spolupráce s pediatry a odborníky na výživu, kteří pomáhají ladit jeho jednotlivé ingredience do dokonalého celku, nabízejícího nutričně optimální stravu důležitou pro zdravý vývoj miminek.

Pro výrobu kojeneckých výživ Hamánek je používána zelenina a ovoce pěstované ve speciálním režimu, zvířata jsou chována v optimálních podmínkách, které zaručují kvalitní maso určené pro další zpracování do příkrmů. Všechny vstupy používané do příkrmů Hamánek tak podléhají speciálnímu režimu pro suroviny určené pro kojeneckou stravu.

S každou lžičkou Hamánka tak Vaše dětátko získává to nejcennější z přírody a Vy si můžete být jistá, že mu dáváte s maximální péčí to nejlepší pro zdravý růst a vývoj!


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce