Soutěž o roztomilou sadu Newborn baby od Canpol babies pro vaše zlatíčka

Značka Canpol babies je u maminek velmi oblíbená, protože se stará o potřeby těhotných i kojících žen, ale také klade velký důraz na ty nejmenší zákazníky – vaše miminka. V našem sortimentu si již více než 25 let můžete vybírat nejen výrobky pro maminky, které se chystají do porodnice, ale také kvalitní, praktické a bezpečné pomocníky pro péči o děti – kojenecké láhve, sterilizátory, ohřívače, první tréninkové hrníčky i rozkošné nádobí, bezpečností pomůcky do domácnosti a v neposlední řadě hrací deky i pestrobarevné kolotoče nebo hračky.

Výhry v dnešní soutěži potěší maminky s novorozeňátky a miminky do šesti měsíců. Roztomilá, ale také velmi praktická výbavička by u vás doma rozhodně neměla chybět!

Soutěž probíhá v termínu od 14. 5. 2018 do 27. 5. 2018

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 55, 205, 315

Nápovědu můžete najít zde: www.shop.malewo.cz

Na jaké výhry se v rámci jedné sady můžete těšit?

  • Láhev se širokým hrdlem Newborn baby o objemu 120 ml je opatřena protikolikovým dudlíkem, aby vaše miminko nebolelo při pití bříško.
  • Symetrický silikonový dudlíček pro děti 0 – 6 měsíců, který díky odvzdušňovacímu systému nedeformuje patro a skus miminka. Samozřejmostí je také praktický řetízek ze stejné kolekce, aby váš miláček šidítko neztratil.
  • Kartáč a hřebínek s přírodním měkkým vlasem, který příjemně masíruje hlavičku miminka.
  • A v neposlední řadě patří do výbavičky také dětská manikúra, která skrývá nůžky, kleštičky a pilníček pro ty nejmenší nehtíčky na světě – vše pro bezpečnou péči.

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou ze soutěže vyřazeny.

 

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce