Vyhodnocení soutěže o roztomilou sadu Newborn baby pro vaše zlatíčka

Značka Canpol babies je u maminek velmi oblíbená, protože se stará o potřeby těhotných i kojících žen, ale také klade velký důraz na ty nejmenší zákazníky – vaše miminka. V našem sortimentu si již více než 25 let můžete vybírat nejen výrobky pro maminky, které se chystají do porodnice, ale také kvalitní, praktické a bezpečné pomocníky pro péči o děti – kojenecké láhve, sterilizátory, ohřívače, první tréninkové hrníčky i rozkošné nádobí, bezpečností pomůcky do domácnosti a v neposlední řadě hrací deky i pestrobarevné kolotoče nebo hračky.

Roztomilá, ale také velmi praktická výbavička by u vás doma rozhodně neměla chybět!

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

  • rmarci@seznam.cz
  • aduja
  • jaaniickaa

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) Můžete v láhvi se širokým hrdlem Newborn baby zamrazovat pokrmy? Určitě ano

2. d) Jak dlouho trvá, než zlikviduje elektrický parní sterilizátor Canpol babies všechny bakterie a zajistí tak maximální hygienu kojeneckých láhví? max. 12 minut

3. b) Jaké podkategorie není součástí sekce Šidítka na našem eshopu? gumová šidítka

Více informací na: www.shop.malewo.cz

Na jaké výhry se v rámci jedné sady můžete těšit?

  • Láhev se širokým hrdlem Newborn baby o objemu 120 ml je opatřena protikolikovým dudlíkem, aby vaše miminko nebolelo při pití bříško.
  • Symetrický silikonový dudlíček pro děti 0 – 6 měsíců, který díky odvzdušňovacímu systému nedeformuje patro a skus miminka. Samozřejmostí je také praktický řetízek ze stejné kolekce, aby váš miláček šidítko neztratil.
  • Kartáč a hřebínek s přírodním měkkým vlasem, který příjemně masíruje hlavičku miminka.
  • A v neposlední řadě patří do výbavičky také dětská manikúra, která skrývá nůžky, kleštičky a pilníček pro ty nejmenší nehtíčky na světě – vše pro bezpečnou péči.


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce