Zapojte se a vyhrajte sirupy BABY IMUN od TEREZIA Company

Přemýšlíte, jak posílit imunitu vašich nejmenších? Sirup BABY IMUN od společnosti TEREZIA COMPANY je rozhodně tou správnou volbou!

TEREZIA COMPANY je česká tradiční rodinná firma, která na trhu působí již 27 let. Vyvíjí a vyrábí vlastní doplňky stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin. Naší základní filozofií je vyrábět co nejčistší přírodní produkty bez příměsí a přídatných látek pro všechny generace, které ocení nejen maminky s dětmi.

Soutěž probíhá v termínu od 12. 2. do 25. 2. 2018 

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 32, 76, 105, 148, 199

Nápovědu naleznete na www.terezia.eu

Jaká bude výhra?

Hrajeme o 5x 2 sirupy BABY IMUN.

CHCI VĚDĚT VÍC

BABY IMUN

BABY IMUN je 100% přírodní ovocný sirup, který obsahuje hlívu ústřičnou a rakytník na podporu imunity. Je určený pro děti již od 1 roku s posouzením od České pediatrické společnosti. Obsahuje deklarované množství betaglukanů a jeho základem je ovocný koncentrát z více než 1 kg ovoce. Navíc je bez konzervačních látek, sladidel a barviv.

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce