Vyhodnocení soutěže o 10 balíčků dětské kosmetiky Aviril

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

 •  
  Veerun
 • Katarina V.K.
 • alienka003
 • Alex649
 • Kytinkak
 • miška03
 • Lucka1992
 • Sweetcat
 • petravel
 • luckasme

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Jakou barvu propůjčuje azulen dětskému olejíčku Aviril? modrou

2. c) Kolik let již Aviril pomáhá maminkám? Více než 90 let

3. b) Kolik g zásypu obsahuje náhradní sáček Aviril dětský zásyp s azulenem? 100 g 

Jaká bude výhra?

10 balíčků výrobků Aviril (Aviril dětský olej s azulenemAviril dětský krémAviril dětský zásyp s azulenem sypačka i náhradní sáček)

Aviril pomocník maminek

MAMINKY SPOLÉHAJÍ NA AVIRIL  A JEHO KVALITY JIŽ OD ROKU 1927

Péče o dětskou pokožku je tématem každé maminky. Experimentovat s citlivou pokožkou našich nejmenších se nevyplácí, a proto se maminky spoléhají na časem a tradicí ověřené produkty. Také naše maminky používaly dětskou kosmetiku řady Aviril, proto nám vůně dětského olejíčku připomíná i vlastní dětství.

Uklidňující heřmánek

Éterický olej z heřmánku azulen zklidňuje podrážděnou pokožku i případné záněty. Dětský olejíček Aviril vytváří jemný film, který ji chrání před zčervenáním, mikroby a bakteriemi. Jemná masáž dětského tělíčka při nanášení Avirilu vykouzlí úsměv na tváři i vašemu miminku. Vzájemná blízkost přinese děťátku pocit bezpečí a připraví ho na klidný spánek. Pravidelné používání dětského olejíčku zajišťuje dětské pokožce vláčnost, jemnost a propůjčuje jí jemnou vůni. Tradiční skleněná lahvička je recyklovatelná, a díky tomu šetrná k přírodě.

Stop zapařenému zadečku

Při přebalování zadeček dítěte omyjte čistou vodou nebo utřete vlhčeným ubrouskem. Při podráždění nebo začervenání potřete pokožku vrstvou krému Aviril. Krém Aviril je díky vysokému obsahu oxidu zinečnatého výborným pomocníkem na zapařenou pokožku. Heřmánkový extrakt a panthenol pomáhají s regenerací a hojením podrážděné pokožky.

Nejúčinnější je zásyp

Při zapaření děťátko trápí štípání a bolest pokožky. Při zapaření zadečku je podle zkušeností maminek řešením číslo jedna čistá voda a zásyp. Jeho výhodou je, že dokáže rychle absorbovat vlhkost. Díky azulenu napomáhá dětský zásyp Aviril rychlejšímu hojení. Podrážděné místo chrání zásyp před mikroby a bakteriemi a současně brání šíření zánětlivých procesů.

Více na www.alpa.cz


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce