banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Bujónová diskuse na hřišti - diskuze

73 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Už od porodu čtu diskuse a články, ale zaregistrivat mne donutil až dnešní zážitek z dětského hřiště. Svěřovala jsem se kamarádce, že jsem v obchodě koupila Natur bujón bez soli, a že se ho dnes chystám použít do rizota pro celou rodinu. No zaslechla to známá a hned na mne spustila, jak něco takového můžu používat, a že mám vařit z čerstvých surovin ..... Myslíte, že jsem opravdu špatná máma, když občas do jidla bujón pro nás přidám? Kupuji navíc jen Natur bujony a sleduji i složení.
Já Natur bujóny taky kupuji,jsou nejlepší,ale přiznám se mám doma i masox,ale ten moc nepoužívám a když tak jen trošku z té kostičky.Určitě nejsi kvůli bujónu špatná máma.
určitě nejsi špatná máma na hřišti se fakt někdy řeší úplné pitomosti
Považ, že já občas do zelňačky dám masox a taky klobásu... to už je v tom případě na sociálku. Třeba by mi odebrali i manžela :))
taky občas klidně použiju obyčejný masox :D jinak používám občas Bio bujón, jsem prostě lenivá na to, vařit si ten vývar doma :D zavřou nás všechny společně :) starosti některých bych fakt chtěla mít
Ne, fakt nejsi špatná matka, když dáváš do jídla bujon.
@nadule1 Já dneska dala do omáčky TAVENÝ SÝR.Jsem taky drsná, že?
@zajic a neotrávil se tím nikdo? To jsi zariskovala dost :DDD
Používám též a stejně jako Naduli, dokonce i občas masox. K odebrání jsou tu hned 3 kusy. A mimochodem, nemyslím, že jsem špatná máma.Buď v klidu. Některé ženské řeší úplné kraviny.
@tygřímáma Cukr uz je dospělak, tu uz by ti nevzali.. ;)
Toto radši neřešit, špatná matka je hrozné oslovení kor v tomto spojení. Doma ho taky používám a zas tak špatného na tom nic nevidím.
ted jsem se docela pobavila, taky když používám, tak používám Natur. Špatná matka nejsi!
To znam...a v teto zabavne hre o nejvetsiho krkavce vzdy s prehledem vitezim. Zboznuju ty kruty provokovat, vytacet do bela a pak sledovat ty jejich nabehly krky, jak lapaj po dechu.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici