banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zvykání ve školce - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
HOlky, dělám průzkum. Dávali jste dítě do školky hned na celý den nebo jste ho nechali si nejdřív zvyknout a po obědě chodilo domů a po nějaké době až do odpoledne. Tomík chodí do školky druhý týden, sem tam ještě zabrečí. A já teď nevím, jestli ho mám nechat třeba po 14ti dnech už až do odpoledne nebo až začnu chodit do práce? Ale to si pak zas bude zvykat na jiný pravidla a zas bude řvát, já nevím, co je nejlepší
my este nejsme skolkou povinni..ale moje plany- min 14 dni jen dopo.. pak zkusit spanek..
uz ho zkousej nechat,oni ucitelky vedi,kdy to dite zacne zvladat.....jestli breci jen obcas,tak se ho zeptej,jestli tam chce spat a kdyz tak tam cekej a uvidis,..
syn je první den ve školce nespal, od druhého dne byl na celý den, ale on předtím chodil do jeslí a tam jsme měli 14dní zvykací režim, první tři dny jen na pár hodin dopoledene, pak dalších pár dnů tak byl celé dopoledne a poslední dva dny tam už i spal, pak byly vánoce a od ledna už chodil natvrdo na celý den.
Anička chodila týden po obědě a pak už tam spala. Taky jsem si říkala ať najede na pevný režim a v práci se jim moc nelíbila zkrácená pracovní doba.
@amalie2011 já si taky tak nějak říkala, díky
@Liberte zkusím, díky
@moninif děkuji
@Jana A Já do práce zatím nemusím, ale říkala jsem si, aby si nezvykl na jeden režim a po x dlouhé době najednou zase něco novýho a zase řev, díky za radu
U nás ve školce je to fňuk, tam jedí, až prostě dorazí z venku...Ale ze začátku jsme dávali jen na dva dny v týdnu a myslím, že to nebylo úplně dobré rozhodnutí. Jako MY s Pepou jsme si zvykli dobře, ale Maruška z toho byla kapičku zmatená, jestli ten den jde či nejde. Od září chodí celotýdně a je to určitě lepší.
Chodili jsme oba už do práce a tak, aby si nezvykal chodit dřív domů, když jsem měla volno nechávali jsme hned spát, aby pak nebyli potíže.
@zajic Tomík taky chodil ze začátku jen den dva v týdnu a bylo to na prd, furt brečel, ale jak teď chodí každý den, tak je to lepší a lepší. Akorát s tím odpolednem bude u nás asi problém, protože od 2 let už přes den nespí, tak jsem zvědavá, jak si s ním ve školce poradí. Zkusím to příští týden. Zvyknout si musí, protože za chvíli už budu muset chodit taky do práce. Díky
Nikča šla do školky od září a to hned na celý den, já už chodila do práce a tak si musela zvyknout, ale ona se tam těšila a hrozně si to tam užívala, ale asi i kdybych byla doma dávala bych jí na celý den hned, bála bych se, že kdyby chodila domů po obědě nechtěla by tam pak spát a být až do odpoledne

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici