banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zítra výsledky z cukrovky - diskuze

25 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
tož doufám, že to bude OK. Dnes jsem zjistila, že některé těhule jsou fakt drsňačky... vypily to všechny na EX Tož dobré pochutnáníčko asi
ahoj chodi na tento test kazda mimina nebo jin podle testu?
@Sylwinka ahoj chodi na tento test kazka mamina nebo jen nektera
@Sylwinka Jak kde, někde na to posílá doktor všechny, někde jen rizikové skupiny. U nás je to všechyn nad 25let.
Držím palečky aby výsledky byli dobré.
Držím palce.
Držím palce at ju nemáš
@Ady.S Kuju... Pomohlo, je to asi provokativní, ale snídám teď už s čistým svědomím sladké Kakao a makovku
@zanlena Kuju... Pomohlo, je to asi provokativní, ale snídám teď už s čistým svědomím sladké Kakao a makovku
@mtina Kuju... Pomohlo, je to asi provokativní, ale snídám teď už s čistým svědomím sladké Kakao a makovku
@Sylwinka Je to opravdu jak říká Adélka. Různí se to. A rozhodně si nemyslím, že v našem státě je vůbec něco povinné. Když si ščlověk dupně, tak snad ani nemusí Já šla, protože cukrovku v rodině máme a jsem nad 25 let a pro klid duše. Nemám s vyšetřením problém. Jen trochu s tím hladověním
@Ady.S dekuji No tak asi ja pujdu takdy nebod tento rok je mi 26.
Tož já to na ex určitě nevypiju. Držím palce ať jsou výsledky dobré!!!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

24 %
16 hlasů

71 %
47 hlasů

5 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici